Nagły atak zimy w Hiszpanii i w Portugalii

Opublikowano: 06.11.2021 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1427

W Portugalii w środę rano w pobliżu wschodniej granicy z Hiszpanią spadł obfity śnieg. Najbardziej nieprzejezdne drogi znajdują się w regionach Castelo Branco i Guarda.

Oczekuje się, że w środową noc temperatury w obu regionach spadną poniżej zera. Oprócz spodziewanych opadów śniegu meteorolodzy ostrzegają, że na drogach może pojawić się lód.

Ciężki śnieg spadł również w środę w kilku autonomicznych regionach Hiszpanii, w tym w Kastylii, Leonie, Asturii i Kantabrii, a także w Nawarrze i Katalonii. Temperatury w kilku hiszpańskich gminach spadły w środę rano poniżej 5 stopni Celsjusza.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dgruzin 27.11.2021 10:23

    @ nazizm to ideologia lewicowa
    Proszę oglądnąć https://www.youtube.com/watch?v=wHr8sD1EHps
    i nie wymyślać bajek. Nad ortografią też wypadałoby popracować.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.