Już ponad milion nadmiarowych zgonów Amerykanów

Opublikowano: 04.12.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4525

Amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) po cichu potwierdziły, że co najmniej 1,1 miliona Amerykanów „zmarło nagle”, odkąd wprowadzono „szczepionki” na COVID-19.

Od czasu, gdy amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) udzieliła zezwolenia na awaryjne użycie (EUA) tych szczepionek, zmarło łącznie ponad sześć milionów Amerykanów. W tym 1 106 079 zgonów uważa się za „nadmiarowe”, na podstawie średniej z lat 2015-2019. Inne dane rządowe potwierdzają, że wskaźniki śmiertelności na 100 000 osób są najwyższe wśród „w pełni zaszczepionej” populacji, co sugeruje, że zastrzyki COVID-19 są przyczyną całej tej nadmiernej śmiertelności. Za dane te możemy podziękować Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), która wykonuje pracę, której wykonania CDC i FDA odmawiają.

Do tej pory każdy tydzień 2022 roku był świadkiem znaczącej i zauważalnej liczby nadmiernych zgonów. W pewnym momencie zgłaszano ponad 350 000 dodatkowych zgonów tygodniowo, chociaż od tego czasu średnia nieco spadła, wraz ze spadkiem zainteresowania preparatami COVID-19. „Oznacza to, że do 38. tygodnia 2022 roku zmarło o 1700 więcej Amerykanów więcej, niż w tym samym okresie roku 2020, w którym miała miejsce ogromna fala rzekomych zgonów z powodu COVID-19″ – pisze „The Exposé” komentując dane OECD. „Ale nie to jest najgorsze, ponieważ oficjalne dane CDC ujawniają, że rok 2021 był rekordowy pod względem zgonów w całych Stanach Zjednoczonych, a kraj odnotował ponad 100 000 więcej zgonów niż w roku 2020, przed wprowadzeniem na rynek eksperymentalnych zastrzyków COVID-19” – dodaje „The Exposé”.

Oficjalne dane liczbowe z CDC pokazują, że w 2021 roku, po rozpoczęciu kampanii szczepień, zmarło nadmiarowo ponad 101 000 dodatkowych osób, w porównaniu do roku 2020, kiedy te zastrzyki nie zostały jeszcze wprowadzone do użycia. „Pierwszy zastrzyk COVID-19 został wykonany w Stanach Zjednoczonych 14 grudnia 2020 roku, a według nienagłaśnianych danych dostarczonych przez CDC, 6 090 716 Amerykanów straciło życie po tej dacie, aż do 38 tygodnia 2022 roku” – utrzymuje „The Exposé”.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: Expose-News.com, BizNews.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: WolneMedia.net

30

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.