Nagła zmiana narracji PiS-u!

Opublikowano: 08.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1209

„Wojna na Ukrainie nie może odbywać się kosztem Polski” – powiedziała Beata Szydło. Pytanie — czy to szczera wypowiedź, czy celowy zabieg wizerunkowy PiS-u, w reakcji na zauważenie tego problemu przez wyborców?

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 08.02.2023 11:50

    Tak… nagła zmiana… Atorze – poprostu zbliżają się wybory! Przecież duduś przed wyborami mówił o dobrych stosunkach z sąsiadami… a po wyborach mu rogi wyrosły – rząd w osobie premiera nawet Norwegów naobrażał, nie wspominając o Niemcach i Czechach… o jednostronnej krzywdzącej narracji w stosunku do Rosji i Białorusi nie wspomnę – ciekawe czemu choćby w USA mają dużo bardziej przyjazny stosunek a nie epatują chorą nienawiścią… Dlaczego nie może tu być tak jak w USA?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.