Po co ta ustawa? Dla widowiska!

Opublikowano: 03.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 932

Nagła zmiana narracji prezydenta Andrzeja Dudy ws. totalitarnej ustawy. Twierdzi, że to dobra ustawa, a zarazem nielogicznie zapowiada, że trzeba ją poprawić, by komisja ta nie mogła skazywać. Czyli de facto wygadał się, że celem tej ustawy nie jest ochrona Polski przed wpływami rosyjskimi, lecz wywołanie publicznego spektaklu, w którym zostaną oszkalowane i skrzywdzone osoby niewygodne PiS-owi.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 03.06.2023 11:38

    Po co ta ustawa? Żeby ATOR ek zajmował godziny swoim widzom, a jednocześnie nie został zbanowany z yt…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.