Nagi mężczyzna ubrał się tylko w maseczkę

Opublikowano: 27.07.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1098

Ubrany jedynie w niebieską maseczkę ochronną mężczyzna paradował po Oxford Street w centrum Londynu. Maseczkę założył jednak wcale nie na twarz – być może błędnie interpretując najnowsze zalecenia rządowe…

Ludzie robiący zakupy w piątek w centrum Londynu mieli okazję obejrzeć na żywo nietypową interpretację najnowszych wytycznych rządowych, dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii na Wyspach. Po Oxford Street, jakby nigdy nic, spacerował prawie nagi mężczyzna, który owszem maseczkę na sobie miał – jednak nic poza nią… Dodatkowo, zamiast ust i nosa, zakrył inną część ciała, a brytyjskie media spekulują, czy przypadkiem nie odczytał błędnie aktualnych zasad lockodwnu, które zaczęły obowiązywać właśnie w piątek…

Z niebieską maseczką w niewłaściwym miejscu mężczyzna ze stoickim spokojem przechadzał się w centrum brytyjskiej stolicy, dostarczając wszystkim w koło niecodziennych wrażeń. Wiele osób robiło zdjęcia, a inni w szoku wytrzeszczali oczy z niedowierzania. Brytyjskie media spekulują nad motywem zachowania mężczyzny, ale wciąż nie jest jasne, co nim kierowało i co chciał przekazać.

Przypomnijmy, że w Anglii od piątku 24 lipca 2020 obowiązuje nakaz noszenia maseczek zakrywających usta i nos w zamkniętych przestrzeniach publicznych. Oznacza to, że maseczki ochronne należy nosić robiąc zakupy we wszystkich sklepach, a także kupując na wynos kawę lub jedzenie w lokalach gastronomicznych. Osłony na twarz trzeba zakładać również m.in. w transporcie publicznym oraz w urzędach pocztowych i bankach. Kara za brak maseczki może wynieść nawet 100 funtów.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. majkel 27.07.2020 23:40

    Co chciał przekazać?, że pandemię i tych co ją wymyślili ma na whoyou

  2. LichoNiespi 28.07.2020 13:06

    I tak trzeba

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.