Nadszedł czas urzeczywistniania „teorii konspiracji”

Opublikowano: 10.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2301

Liczne „teorie konspiracji” ostrzegały o wielu przygotowywanych, bądź po prostu możliwych do zrealizowania wydarzeniach, które dzisiaj spełniają się. Ci co kiedyś wyśmiewali się z tych „teorii”, sami z powagą o nich rozprawiają, a ich przemiana dokonała się pod wpływem nagle zmienionej medialnej narracji, bo nie potrafiąc samodzielnie i przenikliwie myśleć, przyjmują za pewnik gotowy przekaz.

Weźmy „wirusa z Wuhan”. Jeszcze miesiąc temu Facebook i inni „weryfikatorzy faktów” usuwały wpisy wskazujące na możliwość laboratoryjnego wycieku jakiegoś patogenu, a dziś ci sami ludzie – w tym najbardziej sprzedajne środowisko dziennikarskie – nagle spostrzegli, że rozprawianie o takiej opcji nie jest już śmiesznością.

Weźmy inną, jakże fantastyczną jeszcze rok temu „teorię konspiracji”, iż rządy i międzynarodowe organizacje narzucą społeczeństwom jakieś certyfikaty, paszporty szczepionkowe, które będą służyły jako Ausweiss dopuszczający wejście za określony szlaban (za szlabanem będzie sklep, odwiedziny w szpitalu, restauracja, pociąg, tramwaj, taksówka…) Dzisiaj jest już mniej szyderców, ale – co ciekawe – ci sami tak skłonni kiedyś do podśmiechujków, stali się najbardziej zagorzałymi zwolennikami wprowadzenia segregacji.

Teorie konspiracji bardzo często są po prostu ostrzeżeniem co może spotkać człowieka, gdy przestanie je brać serio. Wtedy, teorie stają się brutalną praktyką.

Oto właśnie dowiadujemy się, że inna „teoria konspiracji”, mówiąca o możliwości użycia wojska do przymusowego wyszczepiania niepokornych, do przymusowej separacji osób niechcących poddać się eksperymentalnemu preparatowi o nieobliczalnych skutkach, reklamowanemu jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, do umieszczenia ludzi w OBOZACH ODOSOBNIENIA, czyli obozach koncentracyjnych – stała się FAKTEM!

W piątek, 6 sierpnia 2021 roku, gubernator stanu Tennesse, Bill Lee (tak, tak, z Partii Republikańskiej), podpisał Rozporządzenie Wykonawcze (Executive Order Number 83), w którym mowa jest bez ogródek o:

– „Użyciu Gwardii Narodowej i stanowej Gwardii w niektórych operacjach związanych ze stanem nadzwyczajnym systemu zdrowotnego”;

– „Umożliwienie zestawienia numerów telefonów osób sprzeciwiających się [wyszczepianiu]” (dosł. org. „Telephone assessments for involuntary commitment cases are permitted”);

– „Umożliwienie konstrukcji tymczasowych ośrodków kwarantanny i odosobnienia” (“Temporary quarantine and isolation facilities may be constructed”).

Czy ludzie obudzą się i zauważą z trwogą, że przygotowywana jest realizacja kolejnej „teorii konspiracji”, która za kilka miesięcy przestanie być teorią? Odpowiedź, naszym zdaniem, jest smutna: wątpimy, a znając historię można być pewnym, że wiele osób które trafią do tych obozów koncentracyjnych, będzie zachowywało się jak niektórzy zesłańcy do sowieckich łagrów, którzy z pokorą przyjmowali wyrok będąc przekonanym „o swojej winie”.

Nie miejmy złudzeń: we współczesnych obozach koncentracyjnych będą w nich przebywać niepokorni bez względu na stan zaszczepienia, gdyż nigdy nikomu od początku nie chodziło o zdrowie publiczne, lecz o całkowitą i bezwzględną kontrolę nad każdym osobnikiem. Przykłady z południowej granicy Stanów Zjednoczonych, którą bez problemów przechodzi kilkanaście tysięcy osób dziennie, a ci wyłapywani są z powrotem wypuszczani, a nawet przewożeni do miast i tam swobodnie wypuszczani – bez żadnego sprawdzania kowidowego – świadczą o tym dobitnie. Nielegalnym imigrantom dano zielone światło na masowe wtargnięcie przez granice – bez jakichkolwiek restrykcji, w tym zdrowotnych – a legalnych obywateli szczuje się przeciwko sobie, testuje się, sprawdza, wyszczepia groźnymi preparatami.

Konstytucja, Poprawki konstytucyjne, prawa człowieka, prawo wyboru, sumienie? Wolne żarty! Nawet w łagrze miał człowiek większy wybór: mógł zjeść to co podsunięto mu na miskę, lub nie. Dzisiaj, w neokomunistycznych Stanach Niezjednoczonych, nie masz prawa wyboru i odmowy wstrzyknięcia sobie trucizny.

Oto perfidia tego diabolicznego świata, który wykorzystał pretekst „walki o zdrowie i życie”, do zniszczenia jednego i drugiego.

Źródło oryginalne: LifeSiteNews.com
Opracowanie i źródło polskie: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.