Nadopiekuńcza matka i syn

Opublikowano: 13.06.2020 | Kategorie: Filmy animowane

Liczba wyświetleń: 1439

Dzięki manipulacjom nadopiekuńczej matki syn staje się pantoflarzem, maminsynkiem, lub jest na tyle zniszczonym człowiekiem, że psychicznie nie daje rady sobie z życiem. Nadopiekuńcza matka tworzy łańcuch, którym jest z nią związany aż do śmierci. To ona go kontroluje. Takie matki oczywiście też mogą być toksyczne dla córek, które są pod ich władzą, konsultują wszystko z nimi i nie umieją uzyskać w pełni niezależnego życia.

1

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.