Nadciąga wojna, której nie zauważycie

Opublikowano: 25.10.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 567

Krzysztof Ator Woźniak w cyklu teorii spiskowych analizuje bardzo szczegółowe (a nie ogólnikowe) przepowiednie rzekomego podróżnika w czasie z 2050 r. o nadciągającej wojnie, której ludzie nawet nie zauważą. Od dłuższego czasu publikuje zapowiedzi wydarzeń, które się sprawdzają. Twierdzi, że w 2050 r. zapanuje wielki, globalny totalitaryzm, którym będzie rządził rząd światowy. Przyszłość ma być bardziej przerażająca. niż wizje pisarzy-katastrofistów science-fiction. Podróżnik w czasie nie musi pochodzić z przyszłości – może być doskonałym analitykiem lub jednym z członków Iluminatów zapowiadającym ich plany.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 4 , średnia ocena wartości wpisu: 4,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.