Nadchodzi wielki reset gospodarki

Opublikowano: 08.11.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1249

https://www.youtube.com/watch?v=fzHeHdMmS1U

W materiale brakuje informacji, że kryzys został wywołany sztucznie w celu realizacji planu Wielkiego Resetu wymyślonego przez Klausa Schwaba z WEF, ale informacje o metodach wywołania kryzysu i konsekwencjach są ciekawe. Zdaniem ekspertów jednego z większych funduszy inwestycyjnych Elliott Management możemy stanąć w obliczu największego kryzysu gospodarczego od czasów II wojny światowej. Wyjątkowy i „niezwykły” zestaw warunków ekonomicznych kieruje świat w kierunku kryzysu gorszego niż którykolwiek z krachów giełdowych lub wstrząsów energetycznych z ostatnich 70 lat, ostrzegł Elliott w niedawnym liście do klientów, podał w środę „Financial Times”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.