Nadchodzi mroczny wiek tyranii

Opublikowano: 29.11.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2464

Planem na przyszłość jest trzymanie społeczeństwa w ciemności nie na jedną zimę, ale na wieczność. Narzędzie używane do tych działań nazywa się „pandemią wirusów”, ale w rzeczywistości jest to po prostu zdumiewająca propaganda oparta na kłamstwie, kłamstwie całkowicie zależnym od słabej, ignoranckiej i uległej populacji. „Wszystkie instytucje polityczne są materializacjami władzy; petryfikują i rozkładają się, gdy tylko siła życia ludu przestaje je podtrzymywać” – głosi Hannah Arendt.

„Mroczna zima” odnosi się do celowo zainscenizowanego wydarzenia propagowanego przez „Johns Hopkins Centre for Civilian Biodefense Strategies… To było ćwiczenie symulacyjne na wyższym szczeblu… Wydarzenia te były organizowane przez ostatnie 19 lat, teraz rozgrywa się przeciwko nam wszystkim. To nie jest ćwiczenie, ale rzeczywistość. Jak powiedziałem w moim artykule z 18 maja 2020 r. w Lew Rockwell zatytułowanym „PSYOP Koronawirusa „mroczna zima”: kwestionuj wszystko i nie stosuj się do żadnego zarządzenia rządu”. „Jedyną prawdziwą obroną, która jest słuszna podczas tego ćwiczenia masowej tyranii, jest całkowita odmowa wypełnienia wszelkich mandatów rządu. Jesteśmy w trakcie największej operacji psychologicznej (PSYOP) w historii ludzkości”.

„Najnowszym terminem skierowanym do mas jest nadejście „mrocznej zimy”, która jest niczym innym jak kłamstwami opartymi na propagandzie, mającymi przygotować owce na planowaną kontynuację i eskalację tej fałszywej pandemii w celu doprowadzenia do dominacji nad światem”.

Było brutalnie oczywiste, że miniona zima przyniosła wiele szkód w postaci zamknięć, izolacji, zamykania firm, utraty pracy, zniszczeń gospodarczych, zamieszek i zniszczenia mienia oraz stanu wojennego. To się jednak nie skończyło, gdy zima się skończyła, ponieważ klasa polityczna pod rozkazami swoich bankowych i korporacyjnych panów kontynuowała z wieloma mandatami i twierdziła, że ​​druga, a nawet trzecia faza będzie wkrótce widoczna. To powinno wielu ludziom otworzyć oczy na kłamstwo o „mrocznej zimie”, ponieważ to nigdy nie miało się skończyć. Ta zima będzie tylko początkiem ciągłych mrocznych czasów, chyba że nadejdzie masowy sprzeciw. Kiedy amerykańska opinia publiczna zaakceptuje spisek „mrocznej zimy” jako uzasadniony, ciemność ta będzie wieczna z powodu propagandy państwowej i kłamstw.

To najniebezpieczniejszy czas w naszej historii, ponieważ państwo i jego władcy są bliscy zmanipulowania ludzi, aby uwierzyli, że „normalne” jest to, co według państwa jest normalne. Powrót do normalności zakończył się kilka miesięcy temu i każdego dnia nadaje nowe znaczenie temu, co uważamy za normalne życie. Ludzie jako całość powinni kontrolować własne zachowanie i wybory życiowe, a nie klasa rządząca, ale ten pogląd został wywrócony do góry nogami, odkąd rozpoczął się spisek państwowy o nazwie COVID-19.

Opór wszelkimi niezbędnymi środkami jest niezbędny, jeśli kiedykolwiek ma zostać przywrócona i kontynuowana jakakolwiek normalność. Wkrótce może być za późno na zmianę kursu, na którym się poruszamy, przynajmniej bez użycia przemocy. Im dłużej ta tyrania będzie się rozszerzać, tym trudniej będzie ją naprawić.

Nastąpi „mroczna zima”, ponieważ sprawcy tej oszukańczej „pandemii wirusów” już upewnili się, że ludność została dotknięta chorobą i osłabiona przez te totalitarne środki zamknięcia i izolacji. Świadomie knuli, aby swoimi politycznymi działaniami spowodować zniszczenie systemu odpornościowego obywateli. Zmuszając ludzi do zamykania swoich interesów, orzekając, że działalność gospodarcza była odpowiedzialna za rozprzestrzenianie się wirusa, eliminując w ten sposób miliony miejsc pracy, wywołany stres i bieda zdewastowały tę populację, czyniąc ją podatną na choroby i śmierć. Teraz, gdy nadchodzi kolejny sezon grypowy, wielu, jeśli nie większość ludzi w tym kraju jest gotowych na choroby i infekcje.

Gdy przejdzie to do następnego zaplanowanego etapu tego oszustwa, „mroczna zima” stanie się mroczną wiosną, mrocznym latem, a następnie mroczną jesienią; w sam raz na następny sezon grypowy. To ma być operacja ciągła i nie zakończy się bez wielkiego oporu mieszkańców tego kraju. Nigdy nie wierz ani słowu, które wypływa z ust rządu lub mediów głównego nurtu, ponieważ ci, którzy kontrolują ten kraj, nie mają zamiaru nigdy więcej pozwolić na normalność.

Tak zwana szczepionka na COVID-19, która zostanie wkrótce wypuszczona, będzie śmiertelnym gwoździem do trumny wolności, ponieważ ciało i umysł zmieniają się z powodu dowolnej liczby czynników biologicznych, informacyjnego RNA, nanocząstek dostarczanych przez wstrzyknięcie hydrożelu i trujących stworzonych przez człowieka wirusy i adiuwanty będą miały zdolność zmiany zdrowia i zachowania ludzi. Unikaj tych szczepionek za wszelką cenę, ponieważ moim zdaniem będą one miały na celu wzmocnienie kontroli ogólnej populacji.

Pojawi się wiele taktyk zastraszania, aby osoby, które obecnie sprzeciwiają się szczepionce, zaakceptowały ją chętnie, w tym prawdopodobnie celowe uwolnienie wirusów klasy broni biologicznej. Pamiętaj, że może to być częścią spisku przeciwko ludzkości i zrób wszystko, co w twojej mocy, aby stawić opór i walczyć z tymi rządowymi potworami.

Autorstwo: Gary D. Barnett
Źródło oryginalne: Lewrockwell.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 21, średnia ocena: 4,71 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Wyobraz sobie ze masz mldy na koncie i jedyne czego bedziesz sie obawial to ich utrata a kto ci zagwarantuje ze jakis polityk nie nalozy podatku od zamoznosci

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

C.d np 5% fortuny co rok na skarb panstwa, temu robia skladki po miliardzie miedzy bogatymi na marionetki ktore stworza partie i beda robic co kaza, temu biedak nie zaplaci 300 zl podatku to mu nalicza tysiace odsetek a bogaty nie placi mlnow podatku przez lata i nikt od niego tego nie wymaga, wiec bogaci i tak rzadza nawet bez pandemi, temu jest ze ucisk spoleczenstwa ktore w 80% pracuje za ponize 1700 zl a 20% bogatych podbija ich dochod 2 krotnie tworzac 3600 na reke jako srednia krajowa

Fenix
Użytkownik
Fenix

Mam dość słuchania , patrzenia ,czekania na to co nam rząd robi i zrobi złego ?! Wybierz swoją władzę osobistą. Nie oddawaj innym władzy. Władza innych cię upodli, zniewoli,i brak rozwoju. Wybór osobisty władzy , uwolni “Ja,” zwraca godność osobistą każdemu z ludzi , wyzwala ,rozwija. Wzrastamy ludzie ,dzielimy władzę nie sprawujemy nad ludźmi.