Nad czym pracuje TVN?

Opublikowano: 01.01.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Media, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3445

Okres okołoświąteczny sprzyja pochopnym decyzjom, których potem można żałować. Miałem nieostrożność obejrzeć trzy, losowo wybrane odcinki serialu „Ukryta prawda”, produkcji amerykańskiej stacji TVN.

https://www.youtube.com/watch?v=4UJa12HvlpE

Oto streszczenie kolejnych.

1. Po 40 latach małżeństwa mąż komunikuje żonie, że odchodzi. Nie mówi dlaczego. Porzucona kobieta w rozpaczy szuka wytłumaczenia zachowania małżonka. Kochanka? Nie. Może śmiertelna choroba? Też nie. Okazało się, że mąż jest homoseksualistą. Nie pytajcie mnie dlaczego po 40 latach wpadł na to, że małżeństwo było pomyłką.

2. Dziadkowie z nastoletnią wnuczką wracają z wycieczki z Egiptu. Wnuczka przywozi skarabeusza na pamiątkę. W domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy: elektroniczne urządzenia włączają się i wyłączają, wszystko szaleje itd. Dziewczyna sugeruje, że to powodu skarabeusza i go wyrzuca. Ale skarabeusz wraca. No czary jakieś. Potem okazuje się, że wnusia w Egipcie miała mały romansik z powabnym Egipcjaninem, czego efektem jest ciąża. Ze strachu przed dziadkami aranżuje dziwne wydarzenia w domu, by winę za ciążę zwalić na czarodziejskiego skarabeusza.

3. Mąż wraca z emigracji zarobkowej. Żona przyjmuje go chłodno. Okazuje się, że ma romans z koleżanką jeszcze z liceum, z którą pozostaje w związku od 20 lat.

Wszystko to grane przez jakichś nieszczęsnych naturszczyków, wziętych z łapanki na ulicach przypadkowych miast i miasteczek, którzy swoje kwestie wygłaszają drewnianymi głosami, z tą samą, debilną i przewidywalną intonacją, poruszając się jak mop w wirówce. I tak codziennie. Przez tygodnie, miesiące i lata.

Mamy XXI wiek, wiek postępu, praw człowieka, powszechnej łagodności i pracy ludzkości nad sobą. W związku z tym nie powiem, że twórców i pomysłodawców tego i podobnych do niego seriali TVN należałby rozstrzelać, a ich głowy zatknąć na piki, które przez kilka tygodni winny stać przed wejściem do telewizji, by wszyscy pracownicy wiedzieli, co grozi za produkowanie takich g****n. Powiem tylko, że za wypuszczanie w eter czegoś tak ewidentnie szkodliwego dla prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa we współczesnym świecie, należałoby taką telewizję zamknąć lub obłożyć gigantycznymi grzywnami, zaś twórcy i producenci powinni wrócić na łono społeczeństwa dopiero po pobycie w obozie reedukacyjnym, w którym całą dobę (z krótką przerwą na sen) spędzaliby na efektywnej pracy nad programami, które łączyłyby w sobie wdzięk, oglądalność, propagowanie dobra i sprzyjanie rozwojowi intelektualnemu widzów.

Tego, co zobaczyłem, nie da się, k***a, odzobaczyć.

Najśmieszniejsze (a może najsmutniejsze?) jest to, że widzowie przynajmniej dwóch z obejrzanych przez mnie odcinków wstaną od telewizora z przekonaniem, ze „pedały i lesby” są przyczyną rozbicia rodzin, a ciąża, wynikła z (jakby to ujęli odbiorcy tej produkcji) „puszczenia się z Arabem”, to powód do lęku i wstydu. TVN wychowuje więc elektorat Konfederacji. Pogratulować.

Autorstwo: Maciej Wiśniowski
Źródło: Strajk.eu

Komentarz „Wolnych Mediów”

Podobne gnioty produkują też filmowcy z BBC. Wystarczy wspomnieć jak propagandą i poprawnością polityczną zniszczyli świetny serial „Doktor Who”, który po zmianach merytorycznych i personalnych pikuje w oglądalności coraz niżej, aż nie da się tego oglądać. Źle, że seriale i kinematografię zaprzęgnięto do prania mózgów i indoktrynowania widzów – nachalnego i prostackiego. Ludzie – nie oglądajcie tej szmiry! W internecie znajdziecie o wiele ciekawsze produkcje niż w TVP, Polsacie, TVN, itd. Polecam np. wciągający jak narkotyk serial rosyjski (bez propagandy) „Всегда Говори „Всегда”” po rosyjsku i z angielskimi napisami, jako odtrutkę na polskie produkcje „serialowe”.


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. edek 02.01.2021 21:54

  Oczywiście lewacki strajk i osoba pisząca ten powyższy tekst ubolewa nad tym, że odbiorca może mieć odczucia inne od lewackich…
  Zabawne…
  Ale nie jest problemem to, że takie “produkcje” odmóżdżają oraz demoralizują społeczeństwo.

 2. dagome12345 03.01.2021 12:49

  Pan z Strajk.eu pojmuje świat przez pryzmat swoich neokomunistycznych poglądów.

  A może plebs pomyśli ,że ten gej będący 40 lat w związku skrzywdził swoją kobietę oraz dzieci bo “złe społeczeństwo” zmusiło go heteroseksualnego związku, jak by było “nowocześnie” to by się nie “hajtał”.

  Dziewczyna , która po seks turystyce zaciążyła, w nowoczesnym lewicowym świecie nie miała by się czego wstydzić.
  itd
  itd

  Pan Wiśniowski albo udaje głupiego, albo jest po prostu głupi i nie rozumie ,że taka propagitka w TVN osiąga odwrotne rezultaty niż wnioski tego pana.

  A forma programów typu “Dlaczego JA” itd jest skonstruowana pod gusta pewnej bardzo dużej warstwy społeczeństwa, tak aby do nich dotrzeć w jak najprostszy sposób.

  PZDR

 3. kozik 04.01.2021 00:08

  Oj tam. To już było.
  Proponuję obejrzeć (świetny moim zdaniem) film “Network” z 1976.
  Zwykłe życie jest zbyt nudne-oglądalność by spadła.
  https://www.filmweb.pl/film/Sie%C4%87-1976-35352

 4. Pires 04.01.2021 05:55

  Nie rozumiem waszego podejścia. Autor ma rację. Tego typu programy odmóżdżają i twórcy powinni zostać rozstrzelani. Jak myślicie, dlaczego jest tylu zboków teraz? Bo wszędzie się o tym mówi. Nieważne czy dobrze, czy źle. Wazne, że się mówi. To jest wręcz promowanie dewiacji, a że lud ciemny to ogląda i powtarza. Boli mnie jak patrzę na ten zepsuty do granic możliwości świat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.