Nad Argentyną objawił się “znak niebios”

Opublikowano: 26.05.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 151

Argentyńskie sieci społecznościowe w krótkim czasie rozpowszechniły niezwykłe zdjęcia wykonane w mieście San Salvador w Argentynie. Przestawiają One postać która do złudzenia przypomina wyobrażenie Jezusa Chrystusa.

https://www.youtube.com/watch?v=94X6F1oKqkA

Ta dziwna pareidolia wystąpiła w chmurach i spowodowało ją oświetlające je w niezwykły sposób Słońce. Dla wielu osób obserwujących to zjawisko miało ono charakter mistyczny. Podobieństwo chmur do postaci Jezusa Chrystusa według wielu osób było nieprzypadkowe i potraktowano to jako “znak niebios”.

W przeszłości wielokrotnie dochodziło na świecie do tego typu obserwacji rzekomych “znaków”. Większość tego typu konkluzji bierze się z tego, że ludzki mózg często próbuję nadawać przypadkowym kształtom logiczne interpretacje.

Jednym z przykładów takich chmurowych objawień Chrystusa mieliśmy niedawno we Włoszech. Niesamowite naturalne kompozycje świateł zachodzącego Słońca i przytłumiających je chmur również stworzyły obraz, który tysiące ludzi wzięły za “biblijny znak końca świata”.

Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 2,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o