Na zdrowie – Telefony komórkowe powodują raka mózgu

Opublikowano: 02.01.2013 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1626

Sąd Najwyższy we Włoszech wydał orzeczenie, że istnieje związek między nowotworem mózgu a używaniem telefonów komórkowych.

Lektor: Paulina B.
Produkcja: Radio Wolne Media
Premiera w RWM: 23.12.2012


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

 1. Gregor 02.01.2013 11:39

  Już od dawna staram się nie odbierać telefonu kom. wprost przy uchu! Gdy ktoś do mnie dzwoni, zwykle nastawiam na tryb głośnomówiący lub odrzucam i oddzwaniam wtedy, gdy nikt z zewnątrz nie podsłuchuje/nikomu z zewnątrz to nie przeszkadza. Moi znajomi wiedzą, że jeśli chcą przekazać mi informację, gdy jestem w pracy, to lepiej wysłać do mnie sms-a. Z zasady unikam rozmów przez telefon komórkowy. Jeżeli chcę z kimś dłużej porozmawiać, używam do tego telefonu domowego.

 2. Gregor 02.01.2013 11:49

  Moje zasady używania telefonu komórkowego:

  1.Noś telefon z dala od ciała!
  2.Jeżeli możesz – lepiej używaj sms-ów zamiast rozmawiać przez komórkę.
  3.Unikaj długich rozmów przez komórkę, ogranicz się od 1-3 minut maximum.
  4.Długie rozmowy przez telefon prowadź używając wyłącznie telefonów stacjonarnych.
  5.Uświadamiaj swoje dzieci o szkodliwości używania telefonii komórkowej (Mikrofala przy głowie / rak / stres / utrata umiejętności koncentracji i kreatywnego myślenia / inne choroby).
  6.Rozmowy przez handy prowadź przy użyciu zestawu słuchawkowego – jeżeli masz na to czas i nie przeszkadzają okoliczności. Jeżeli musisz szybko odebrać telefon – używaj zestawu głośnomówiącego.
  7.Wycisz na stałe telefon, jeżeli jego dźwięk wprowadza Cię w stres.
  8.Gdy jedziesz autem wycisz telefon i powiadomienie wibracjami, kontroluj telefon i rozmawiaj przez niego na postoju.
  9.Naucz swoich znajomych, że nie jesteś „na smyczy” – wolisz otrzymywać informację sms-em, ponieważ nie wprowadza Cię to w stres, w przeciwieństwie do nachalnych telefonów znajomych, wydzwaniających o każdej porze dnia i nocy.
  10.Lobby operatorów telefonii komórkowej ukrywa prawdziwe ekspertyzy specjalistów od dawna bijących na alarm. Twoje zdrowie i życie nie jest dla nich wartością, ich interesują Twoje pieniądze i zrobią wszystko żeby na Tobie zarobić!

 3. Gregor 02.01.2013 11:51

  Bóle głowy towarzyszące korzystaniu z telefonów komórkowych – ze zbliżaniem aparatu do ucha, do głowy – są pierwszym sygnałem, że coś jest z tą technologią nie tak! Utrata koncentracji, ograniczenie kreatywnego myślenia, które zastępowane są przez wyuczone reakcje, jak u wytresowanego psa. Duży odsetek wypadków drogowych, w których uczestniczyły znane z naszego otoczenia osoby, ma swoją przyczynę w nagłym użyciu komórki podczas jazdy autem. Telefon komórkowy ze swoim śmiercionośnym oddziaływaniem na mózg ludzki – powoduje m. in. raka i choroby ucha wewnętrznego, a ponadto jest doskonałym narzędziem służącym do kontroli społeczeństwa.

 4. dfg 02.01.2013 17:18

  Obejrzyjcie sobie to:
  http://vimeo.com/54189727

  “RESONANCE – BEINGS OF FREQUENCY”

 5. Il 02.01.2013 21:06

  W telefonach są chipy identyfikujące właścicieli przez co możliwa jest ich inwigilacja.

  Wysokie częstotliwości promieni elektromagnetycznych oddziaływują na myślenie (sterują ludzkimi mózgami).

  Ludzie z telefonami, tabletami, smartfonami itp komórkowymi są w mniejszym lub większym stopniu sterowani podobnie jak sterowani są widzowie i słuchacze wizyjnych-tele i radio-aktywnych reklam.

  Promienie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości i dużej mocy to jeden z rodzajów niewidzialnych militariów do depopulacji (wyludnienia) Ziemii ku stworzeniu NWO (nowego porządku świata) dla elity finansistów itp przestępców.

 6. Il 02.01.2013 21:35

  czipy
  rfid
  indect

  Info fakty o telefonii komórkowej i o wywołanych nią chorobach:

  http://www.iddd.de/umtsno/

 7. Il 03.01.2013 15:00
 8. Il 03.01.2013 15:15
 9. Il 03.01.2013 19:16

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.