Na Stadionie Narodowym wykryto poważną usterkę

Opublikowano: 12.11.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 987

Już 16 listopada reprezentacja Polski w towarzyskim meczu zmierzy się z Chile. Na pięć dni przed meczem media obiegła sensacyjna informacja. Dziennikarz „Interii” Sebastian Staszewski podał niezwykłą wiadomość o tym, że mecz Polska-Chile zostanie rozegrany na stadionie Legii Warszawa.

Na stadionie narodowym odkryto niebezpieczną usterkę budowlaną. „Z informacji do której dotarłem wynika, że mecz z Chile nie odbędzie się na PGE Narodowym. W wyniku rutynowej inspekcji wykryto usterkę budowlaną, która uniemożliwi rozegranie sparingu. Wiele wskazuje na to, że mecz będzie przeniesiony na stadion Legii Warszawa” – napisał dziennikarz.

Jak się okazało usterka jest bardzo poważna, gdyż z niewiadomych przyczyn została uszkodzona iglica. Do stolicy wezwano projektanta oraz wykonawcę. „Wszystko przez usterkę budowlaną (związaną z iglicą). Pilnie ściągnięto projektanta i wykonawcę, którzy zarekomendowali zamknięcie obiektu” – poinformował Sebastian Staszewski.

W piątek zwołano sztab kryzysowy, w którym ma wziąć udział minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk, prezes PZPN Cezary Kulesza czy prezes PGE Narodowego Włodzimierz Dola. Według Interii zostanie na nim podjęta decyzja o przeniesieniu meczu na stadion Legii Warszawa.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Wideo: YouTube.com
Na podstawie: Twitter.com, Tysol.pl
Źródło: MediaNarodowe.com

5

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 13.11.2022 02:07

    Usterki, prace, bardzo poważne….czy tutaj aby nie chodzi o wyciągnięcie kasy na fikcyjną usterkę ?Nigdzie nie doczytałem się CO jest uszkodzone i JAKIE stwarza realne zagrożenie i dla kogo. Ani jednego zdjęcia nie widziałem tej “uszkodzonej konstrukcji”, więc jezeli ktoś raczyłby podać linka, będę wdzięczny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.