Na lotniskach zastosują analne testy na wirusa

Opublikowano: 04.02.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1096


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Punkt Zero 04.02.2021 09:25

    O w końcu dobre wieści, dwa talerze fasolowej i w drogę.
    Niech sobie grzebią 🙂 buahahahaha

  2. BANDZIORkaq 05.02.2021 20:06

    Wszyscy mają już pandemię w d…., więc teraz muszą tam szukać świrusa, a po części jest też to oswajanie mas z LGBT, wszystko jest doskonale przemyślane, hehe. Dzis spotkałam jedną osobę w maseczce na prawie pustej ulicy, ok 20 z bezczelnie nagą twarzą, choć zwykle na mrozie chowamy się w szalik, teraz w imię buntu nie nosi się nawet szalika.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.