Na imprezie niemieckich socjaldemokratów podawano pigułki gwałtu

Opublikowano: 12.07.2022 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1557

Policja kryminalna prowadzi śledztwo dotyczące dorocznego wydarzenia, organizowanego przez kierownictwo Socjaldemokratycznej Partii Niemiec. Podczas imprezy ośmiu kobietom miano podać tak zwane „pigułki gwałtu”, czyli substancje prowadzące do utraty świadomości i pamięci. Wiosną do skandalu seksualnego doszło również w skrajnie lewicowej Die Linke.

https://www.youtube.com/watch?v=ng_7nvDFsjQ

Co roku grupa parlamentarna Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD) organizuje specjalną letnią imprezę na dziedzińcu swojej siedziby. Zazwyczaj uczestniczy w niej około 2 tys. osób, ale z powodu pandemii koronawirusa teraz było ich o połowę mniej. Tradycyjnie w wydarzeniu brali udział liderzy socjaldemokratów, na czele z kanclerzem Olafem Scholzem.

Tym razem imprezą SPD zainteresowała się niemiecka policja kryminalna. Prowadzi ona śledztwo w sprawie podania tak zwanych „pigułek gwałtu”. Ofiarami miało paść osiem kobiety, przy czym jak na razie badania potwierdziły obecność nielegalnych substancji w organizmie jednej z nich.

Funkcjonariusze badają sprawę pod kątem doprowadzenia do uszkodzeń ciała. Jedna z kobiet jeszcze w trakcie wydarzenia miała źle się poczuć, a później narzekać także na zawroty głowy i utratę pamięci. Później do szpitala zgłosiły się cztery kolejne kobiety biorące udział w imprezie socjaldemokracji.

To nie pierwszy w tym roku skandal seksualny wśród niemieckiej lewicy. W kwietniu na jaw wyszły przypadki molestowania seksualnego wśród postkomunistów z Die Linke. Zostały one zgłoszone łącznie przez 20 osób.

Na podstawie: Tagesspiegel.de, RMF24.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.