Na zlot satanistów tylko w maseczkach i z dowodem „szczepienia”

Opublikowano: 09.01.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4446

Świątynia Szatana dedykuje „największe satanistyczne zgromadzenie w historii” demokratycznej burmistrz Bostonu Michelle Wu po tym, jak grupa nie została dopuszczona do wygłoszenia satanistycznej inwokacji w ratuszu miejskim – donosi portal amerykańskiej telewizji „Fox News”.

SatanCon 2023 odbędzie się w centrum Bostonu od 28 do 30 kwietnia, a zarejestrowani goście są zobowiązani do noszenia masek i wylegitymowania się dowodem „szczepienia przeciwko COVID-19”.

„Uczestnicy muszą nosić maskę N-95, KN-95 lub jednorazową maskę chirurgiczną” – napisała satanistyczna organizacja na swojej stronie. „Gaitery, bandany i maski z materiału nie będą dozwolone”.

Tematem spotkania z okazji 10-lecia The Satanic Temple jest „Hexennacht in Boston”, co po niemiecku oznacza „Noc Czarownic”, która wyznacza starożytne pogańskie święto Wigilii Majowej.

Na podstawie: FoxNews.com
Źródło: Bibula.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. radical3dom 10.01.2023 07:16

    Ha ha ha ha, popaprańce jedne!!

  2. Irfy 10.01.2023 09:14

    Nie no, fajnie że covidianie postanowili się jakoś “sformalizować”. Tylko czemu podszywają się pod jakichś satanistów?

  3. Tallis Keeton 12.01.2023 00:32

    brawa dla burmistrz Bostonu 🙂 jak przez lata media zachodnie propagowały usuwanie z miejsc publicznych, z urzedów, szkół itp symboli i figur chrzescijanskich to byłam za, bo miejsca publiczne powinny być neutralne religijnie. ale teraz widzę po co, bo robili miejsce na inną imprezę. i dlatego uważam, że burmistrz zachowała sie godnie, skoro nie można w przestrzeni publicznej mieć symboli religijnych i celebrowac jakichś wydarzen religijnych to dotyczyc to powinno wszystkich religii także tej (popapranców) 😀 albo kazdy ma prawo do przestrzeni publicznej – ze swoją religią, albo żaden.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.