Nikt nie zmarł w Polsce na COVID-19?

Opublikowano: 04.06.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1473

Co dzieje się w szpitalach? Relacja lekarza!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JP
Użytkownik
JP

[Benjamin Fulford] Syjonistyczna pandemia + plan zamieszek wybuchają im w twarze

https://meditation539.com/2020/06/04/benjamin-fulford-syjonistyczna-pandemia-plan-zamieszek-wybuchaja-im-w-twarze/

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

O rety, już zaczyna to być

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

To już zaczyna być nudne, absurdem jest od dawna, jak widzę ludzi w maskach w 30 ‘C upale to mnie pusty śmiech ogarnia, i dlaczego taka ja , jak i wielu mnie podobnych, pomimo braku wykształcenia medycznego od początku czuło , że to ściema stulecia? Tylko czemu ten rząd, który tak bardzo nie lubi jak obcy wtrącają się w sprawy państwowe, kupił ta wierutną bzdurę i odciął ludzi od stabilnosci finansowej, psychicznej i społecznej. Moje trzyletnie dziecko mówi mi że nie ma koronowirusa. A przez to czego nie ma musimy zmienić wynajmowane mieszkanie na pensjonat, pokój z dostępem do kuchni, bo nasz budżet upadł a brak możliwości ulokowania dziecka w przedszkolu skazał nad na niebyt. Mąż się załamał, ja jestem uziemiona z dzieckiem w domu, którego już nie ma, tarcza ochraniała nas do 30czerwca i teraz mamy miesiąc na znalezienie sobie nowego mieszkania bo z dniem wygaśnięcia ochrony dostaliśmy wypowiedzenie. I to jest tragedia.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ