Myśliwy zastrzelił ojca bo myślał, że jest dzikiem

Opublikowano: 24.09.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 8

Trzydziestoczteroletni mężczyzna we Włoszech stanie przed sądem z zarzutem popełnienia zbrodni morderstwa na własnym ojcu.

Do tragedii doszło w trakcie polowania w górach Alburni w okolicach Salerno na południu Włoch. Włoskie media podają, że obaj mężczyźni znajdowali się na terenach, na których w tym sezonie obowiązuje zakaz prowadzenia odstrzału zwierzyny.

W trakcie polowania, w pewnym momencie mężczyźni maszerowali oddzielnie. Jeden z nich prowadził psy tropiące. Gdy zaczęły szczekać zdezorientowany myśliwy zaczął strzelać do poruszającej się w oddali sylwetki. Był przekonany, że jest to dzika świnia. Tymczasem ofiarą okazał się jego 55-letni ojciec – Martino Gaudioso.

Gdy młody myśliwy zorientował się, iż doszło do fatalnej pomyłki natychmiast wezwał pomoc, jednak na reanimację było już za późno.

Na miejsce przybyła policja, która zatrzymała 34-latka i skonfiskowała jego broń. Przekazała go prokuraturze z podejrzeniem popełnienia niezamierzonego morderstwa oraz kłusownictwa. Sezon polowań na obszarze, po którym poruszali się obaj mężczyźni zaczyna się dopiero w październiku.

Autorstwo: BS
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o