Muzułmanki skopane i obrzucone jajkami

Opublikowano: 21.08.2019 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 736

Do incydentu doszło w niedzielę po południu na jednej z głównych ulic Dublina. Z jednej dziewczyny zerwano hidżab, a następnie obrzucono ją jajkami, drugą skopano. Irlandzka policja wszczęła postępowanie w tej sprawie, po opublikowaniu w mediach społecznościowych filmu z napaści. Nagranie można zobaczyć TUTAJ.

https://www.youtube.com/watch?v=1T5fZP5PTJ8

Nastolatki – kuzynki, jak twierdzą, zostały zaatakowane przez grupę mężczyzn w dzielnicy Dundrum, powalono je na ziemię i skopano.

Ktoś kto podaje się za krewnego obu dziewczyn, opublikował nagranie w mediach społecznościowych. W materiale video widać rozbryzgane na ziemi jajka oraz grupę agresywnych ludzi. Kobieta, która stała poza obiektywem, a która wydaje się być jedną z ofiar, płacze i sprawia wrażenie jakby odczuwała ból (sądząc na podstawie dźwięku).

Mężczyzna podzielił się swoimi odczuciami na temat ataku: „Moja siostra i kuzynka zostały zaatakowane wczoraj wieczorem w Dundrum, jestem tak zniesmaczony i zły, że nie byłem tam, aby ich chronić” i dodał: „Proszę, pomóżcie aby znaleźć te szumowiny, aby ich oskarżyć i postawić przed sądem #dundrumvillage #dundrumshoppingcentre”.

„To nie powinno się przydarzyć nikomu, bez względu na to, kim jest! W jakim świecie my żyjemy?” – pytał oburzony.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie domniemanego ataku, dotychczas nikogo nie aresztowano.

Autorstwo: SDG
Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. MvS 21.08.2019 15:38

  Bo w Dublinie są też strefy no go. Tylko utworzone przez lokalsów. Dundrum, niech się cieszą, że w Ballymun kosy nie dostały. Irlandzka młodzież zasiłkowa jest bardziej rozwydrzona niż polska. I wcale nie mniej ksenofobiczna. Ale i tak nadal uważam, że to tylko łobuzy a nie s***syny 🙂

 2. XXIRapax 21.08.2019 15:46

  Zastanawiające jest to, że gdy to samo spotka ateistkę, buddystkę, albo chrześcijankę, lub kogokolwiek wyznania innego niż muhamedowe, to nigdy nie podaje się do wiadomości publicznej wyznania tejże osoby…
  Być może to po prostu Insha Allah.

 3. Radek 21.08.2019 16:45

  Podaje się jak spotka chrześcijankę w muzułmańskim kraju. Tak samo podaje się jak innego wyznania. Tylko, że teraz przez media stara się zrobić w Europie silne podziały. Z jednej strony sporo muzułmanów tutaj jest przywożonych a z drugiej strony sieje się nienawiść. Nie ma lepszego sposobu na sianie niezgody jak informowanie, że “ci obcy” są wyjątkowo uprzywilejowani. I to do tego przez ich własną władzę. Wtedy ludzie chcą wziąć sprawy w swoje ręce i robią głupoty. Człowiek na człowieka się rzuca i myśli, że to on jest tym cywilizowanym.
  Aby móc skutecznie siać propagandę, musi być w niej trochę prawdy. Zatem trzeba rzeczywiście gdzieś mieć oparcie na mniej lub bardziej przekręconych faktach. Reszty dokona sprawna profesjonalna manipulacja słowami.

 4. XXIRapax 23.08.2019 17:05

  @Radek
  Nie wiem ilu muzułmanów znasz, ale chyba nigdy z nimi nie rozmawiasz…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.