Muzułmanka narzeka, że w Finlandii jest zbyt wielu Finów

Opublikowano: 03.04.2018 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4

Europa jest ubogacana kulturowo przez przyjezdnych wyznawców islamu, ale jak widać proces ten przebiega zbyt wolno. W wywiadzie telewizyjnym dla irańskiej stacji Press TV, jedna z muzułmanek narzeka na filmie niżej (włącz polskie napisy!), że w Finlandii jest zbyt dużo Finów.

Somaya Arianfar, muzułmanka studiująca w Helsinkach twierdzi, że Finlandii brakuje różnorodności – wszędzie tylko ci przeklęci Finowie. Kobieta twierdzi, że ma przez to problem, aby wtopić się tłum.

Jednocześnie Arianfar stwierdza, że „zły” monokulturalizm zmieni się już w niedalekiej przyszłości za sprawą kolejnych imigrantów, którzy cały czas przybywają do Finlandii. Na tej zasadzie można byłoby stwierdzić, że w Polsce jest za dużo Polaków, we Francji jest zbyt wielu Francuzów, a państwo niemieckie jest zbyt słabo ubogacone kulturowo i należy wysłać tam dodatkowe kilka milionów muzułmańskich imigrantów.

Oczywiście nikt nie mówi, że w Afryce jest zbyt wielu czarnych. Nikt też nie ma pretensji, że w krajach muzułmańskich dominują muzułmanie. To byłby przecież obrzydliwy rasizm i mowa nienawiści, ale jak widzimy na przykładzie powyższej wypowiedzi – ludzie biali są domyślnie traktowani jako rasiści. Tymczasem to właśnie ci, którzy nienawidzą białych, są największymi rasistami.

Autorstwo: John Moll
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Murphy
Użytkownik
Murphy

Prosta rada dla niej: Nie pasuje? To zwń manatki i wyjedź.

donkey
Użytkownik
donkey

Wydalić ją z kraju. Wróci tam gdzie jej było dobrze.