Muzułmanie wzywają do bojkotu papieru toaletowego

Opublikowano: 25.01.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1972

Muzułmanie wezwali ludzi do zbojkotowania papieru toaletowego firmy M&S, na którym rzekomo znalazł się symbol Allaha.

Ujęcia wykonane przez anonimowego mężczyznę ukazują 3-warstwowy papier toaletowy Aloe Vera z interesującym wycięciem, które osoby z bujną wyobraźnią zidentyfikowały w dość nieoczywisty sposób. Na filmie człowiek apeluje do swoich “braci i sióstr”, aby nie kupowali rolek papieru firmy M&S, ponieważ na każdej znajduje się imię Allaha. Producent kategorycznie zaprzeczył doniesieniom i odpowiedział poprzez “Twittera”, że wzór został wykonany z liści aloesu.

Wideo przyciągnęło wiele uwagi w mediach społecznościowych, a spora część użytkowników poparła zdanie mężczyzny. Niektórzy internauci zaznaczyli, że papier toaletowy jest czymś absolutnie obrzydliwym i świadczy o całkowitym upadku moralności producenta. Pod petycją z apelem do firmy o zmianę wzoru produktu podpisało się już 1000 osób. Jeden z protestujących muzułmanów, Musa Ahmed, uważa, że był to celowy atak na ich religię.

Wielu internautów nie zgodziło się jednak z oskarżeniami. Co ciekawe, nawet jedna z muzułmanek napisała na Twitterze, że jest “zażenowana zachowaniem swoich braci Muzułmanów” i nie przestanie robić zakupów w M&S. Zwraca się również uwagę, że odpowiedzią na tajemnicze wizje niektórych osób jest zjawisko znane jako pareidolia. W skrócie polega ono na tym, że twój mózg widzi wzór, który w rzeczywistości nie istnieje. Jak zgryźliwie zauważył jeden z użytkowników, poprzez pareidolię “religijni ludzie mogą zobaczyć twarz Jezusa na kromce chleba lub imię Boga na papierze toaletowym”.

Firma M&S postanowiła dokładnie zbadać sprawę, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i oświadczyła, że motywem widocznym na papierze toaletowym jest liść aloesu. Co ciekawe, ten sam wzór jest widoczny na ich produkcie już od pięciu lat. No cóż, Allah nie będzie zadowolony, że jego wyznawcy przejrzeli na oczy dopiero po tak długim okresie.

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: Metro.co.uk
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. jasiumcx 26.01.2019 01:25

  Niech duzych lisci uzywaja.

 2. Tallis Keeton 26.01.2019 05:07

  No i okazało się dlaczego muszą zabijać niewiernych – bo gdyby nie to całe zabijanie to nikt by nigdy ich religii nie potraktował poważnie 😀

 3. Fenix 26.01.2019 07:14

  No to teraz wiedzą co jest boskim narzędziem. A co boskim stworzeniem w istocie , posługującym się tym narzędziem.

 4. Cosmo 26.01.2019 13:51

  Też się czasem nudzę na tronie jak nie mam przy sobie smartfona albo książki. Doskonale rozumiem tego człowieka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.