Muzułmanie wprowadzają szariat w Londynie

Opublikowano: 18.01.2013 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 535

Muzułmańskie patrole zastraszają Brytyjczyków na ulicach Londynu. Zakapturzeni wyznawcy islamu pilnują przestrzegania prawa szariatu, które chcą narzucić w stolicy Wielkiej Brytanii.

Muzułmanie filmują swoje czyny i umieszczają na własnym kanale na portalu YouTube. Radykalni muzułmanie zastraszają Brytyjczyków w samym centrum Londynu, zwracając uwagę na ich ubiór czy zachowanie. Na filmie opublikowanym w niedziele, grupa islamistów zaczepia Brytyjczyków krzycząc do nich, że znajdują się na muzułmańskim obszarze. W opisie filmu można zaś przeczytać, że islamiści starają się zakazać niepasujących im zachowań i chwytać „kobiety chodzące po ulicach niczym półnagie zwierzęta, ludzi niosących alkohol czy przechodzących ulicą w stanie nietrzeźwym”.

Inne filmy pokazują m.in. jak muzułmanie każą odejść mężczyźnie z piwem, nazywając alkohol „zakazanym złem”, czy mówią grupie kobiet aby ubrały się adekwatnie do faktu, iż znajdują się nieopodal meczetu. W jednym z nagrań kobieta przypomina islamistom, że są w Wielkiej Brytanii i dopuszczają się przestępstw, na co Brytyjka słyszy odpowiedź, iż w kraju będzie obowiązywało prawo szariatu i brak szacunku dla osób, które nie słuchają Boga.

Podobne kontrowersje miały miejsce w 2011 roku, gdy muzułmanie rozwieszali plakaty informujące o strefach w których obowiązuje prawo szariatu. Na ogłoszeniach pojawiały się zakaz alkoholu, hazardu, prostytucji, krótkich sukienek, muzyki, narkotyków i koncertów.

Opracowanie: MM
Na podstawie: SWNS.com, Novopress.fr
Źródło: Narodowcy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

18
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Hassasin
Użytkownik
Hassasin

@aZyga …to nie rasizm ,,broni,, czystości Naszej ziemi tylko bieda i wspaniałe rządy Naszych polityków . Choć jeden pożytek z tych gadzin.

aZyga
Użytkownik
aZyga

@Hassasin masz rację, rządzącym też możemy podziękować.
Ale mimo wszystko nie widzę takiej sytuacji u nas, nawet przy dobrobycie, chyba żeby od tego dobrobytu wszystkim się w du.pa.ch poprzewracało.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

Kolejna prowokacja służb specjalnych,MI5,MI6 lub innego dziadostwa.Małymi kroczkami realizują plan,o którym pisałem juz niejednokrotnie.W EU dojdzie do masowych zamieszek na tle religijnym oczywiscie sprowokowanych przez wywiady różnych syjonistycznych rządów.Usankcjonuje to wyprowadzenie wojsk “stabilizacyjnych” na ulice i złapanie wszystkich za mordę.Czeka nas 10-30 lat totalnej destabilizacji,a potem NWO ze swoimi obozami,gettami,totalną inwigilacją i zniewoleniem społeczeństw.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@baltazar Myślę, że (możesz się ze mną zgadzać lub nie) żydowska społeczność jako całość, powiedziałbym, bardzo się różni od innych z powodu swojej unikalnej solidarności, co nie byłoby złe, oczywiście, gdyby ta solidarność nie była skierowana przeciwko innym narodom i społecznościom, jak to ma miejsce obecnie. W każdym narodzie jest wiele dobrych i wiele złych ludzi.Tylko,że pośród Żydów, z jakiegoś powodu, jest większy odsetek złych ludzi niż wśród innych nacji. Powiedzmy, że więcej niż wśród Chińczyków, Rosjan czy innego narodu. Na naszej planecie żyje ponad 1.5 mld Chińczyków, ponad miliard Hindusów (w Indii), miliony Malezyjczyków, Indonezyjczyków i innych nacji, narodów, plemion, społeczności… Żaden z nich nie wywołuje tak licznych problemów na świecie jak obecnie, niestety, Żydzi i ich syjonistyczny Izrael. Nie tylko ma to miejsce obecnie, ale tak było zawsze.

Gdybym miał sporządzić listę nazwisk niektórych bardzo złych ludzi spośród Żydów, które przyszłyby mi do głowy natychmiast, zapełniłbym kartkę papieru w kilka minut. Z drugiej strony, gdybym poprosił byś powtórzył ten sam eksperyment z np. chińskimi nazwiskami, prawdopodobnie byłoby ci ciężko przypomnieć sobie innych poza nazwiskiem wodza Mao. I nie proszę o spisanie nazwisk Litwinów czy osób z innego małego narodu, ale nazwisk spośród Chińczyków. Spośród 1.5 mld i ich wieki trwającej historii. .. I to właśnie mówi co najmniej dlaczego istnieje taka rzecz jak antysemityzm, a nie ma czegoś takiego jak antychińskość czy antylitwinizm.

„ Żydzi profanowali, prostytuowali, niszczyli, zdradzali, sabotowali, infekowali, manipulowali, a przede wszystkim, kłamali o wszystkim, czego kiedykolwiek dotknęli od zarania dziejów. Judaizm jest filozofią złodziei i morderców, patologiczną w krzywdzeniu nawet siebie, nielojalni wobec swoich braci, stręczyciele dla swoich żon i dzieci w służbie złemu bóstwu, które nakazuje im wieczne wykorzystywanie i mordowanie tych, których uznają za mniej godnych niż oni sami. A na czym opierają to szalone zachowanie? Na starożytnych koszmarach, które okazały się wytworem patologicznej fikcji, sklejonej krwią niewinnych, by zamienić swoich zwolenników na zdyscyplinowanych robotów, gotowych zabić na żądanie. I za co? Za obłąkane kłamstwo.”

cetes
Użytkownik

@ baltazar!
Zapominasz, że narodowi żydowskiemu różnorodność genetyczną zapewnia zasada określania narodowości wg narodowości matki. Ojciec nie jest brany pod uwagę.
Ktoś będący dzieckiem Żyda, ale kogo matka jest innej narodowości, Żydem nie jest.

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@baltazar oczywiście,że nie tworzą monolitu.Dlatego napisałem,że zdecydowana większość z nich to syjoniści.Tylko zrozum,że gdyby Żydzi wyrzekli się syjonizmu, postawa innych narodów wobec Żydów, bez żadnych wątpliwości, gwałtownie by się zmieniła; to właśnie żydowski syjonizm rodzi antysemityzm, a nie odwrotnie, jak fałszywie i nieuczciwie twierdzą syjoniści. Oczywiście, w każdej regule są wyjątki i można znaleźć
sporo nie-syjonistycznych Żydów, ale jest to bardzo rzadkie, co wynika z odchyleń w procesie “edukacyjnym”. Jednak syjoniści wszelkimi możliwymi sposobami próbują wmanewrować tych Żydów do syjonistycznej owczarni. Gdyby nie podejmowano takich wysiłków, idea syjonizmu upadłaby setki lat temu.
Piszesz o holokauście to właśnie dzięki niemu swoją władzę i wpływy zawdzięczają syjoniści. W końcu Izrael powstał na pamięci o nim, a jeśli okaże się że to kłamstwo, nawet częściowe, lub chociaż że to wielka przesada, to władza syjonistów nad zwykłymi Żydami będzie podważona. To właśnie pojęcie “holokaustu” wykorzystano w celu otrzymywania odszkodowań finansowych od innych narodów, jak również utrzymać zwykłych Żydów w posłuszeństwie. Faktycznie wygląda to tak, jak posiadanie groteskowej lalki przez szamanów po to, by nie zadawano żadnych pytań, nie myśleć samodzielnie, lub nie wychodzić przed szereg. Jak powiedział Orwell: “Ten kto zarządza przeszłością, zarządza teraźniejszością…” i nasze postrzeganie przeszłości ukształtowało sposób w jaki obecnie postrzegamy świat. Syjoniści to rozumieją i wiedzą, że idea “holokaustu” jest kluczowa dla ich władzy. To dlatego pewien Ian J Kagedan, dyrektor ds. relacji z rządem B’nai B’rith powiedział, że “osiągnięcie naszego celu ‘nowego porządku świata’ zależy od przerobienia lekcji holokaustu.” [Ian J Kagedan, Pamięć o holokauście kluczowa dla NWO, Toronto Star, 26.11.1991] To dlatego stosuje się przykre metody wobec tych, którzy zadają zbyt wiele pytań.
Jeśli juz odwołujesz się do historii holkaustu to może wspomnisz coś o rewizjonistach.Robert Faurisson, francuski rewizjonista, zakrwawiony i pobity, kilka razy udało mu się przeżyć po atakach przez syjonistycznych zbirów.
Wiele, wiele morderstw i terrorystycznych okropieństw popełnionych przez radykalnych marksistowskich i / lub syjonistycznych Żydów uszło bezkarnie. Np. Francja doświadczyła 15 lat żydowskiego terroryzmu. Bardzo mało zrobiono w tej sprawie, władze francuskie nic nie zrobiły by to zatrzymać, francuskie media w większości to ignorowały, a wielu kryminalistów uciekło do Izraela. Np. wielki francuski patriota Francis Duprat, dziennikarz, historyk i autor, który opublikował rewizjonistyczną książkę nt. holokaustu, Did Six Milion Really Die? (Czy naprawdę zginęło 6 miln?), został zamordowany na skutek wybuchu bomby w samochodzie. Później przyznały się do tego czynu żydowskie grupy. A co z brutalnymi prześladowaniami holokaustycznych sceptyków takich jak Ernst Zundel, David Irwing, Frederick Toben, Germar Rudolf, David Cole, Robert Faurisson i wielu innych, którzy są ofiarami terroryzmu, ataków często kończących się uszkodzeniami ciała na całe życie a nawet śmiercią, zniszczeniem domów, finansową ruiną z powodu procesów sądowych, a w wielu przypadkach uwięzieniem, tylko za wyrażanie swojej opinii. Jaki to ironiczne, że po opuszczeniu dwukrotnie podpalanego domu przez żydowskich piromanów – w wyniku czego stracił firmę zajmującą się grafiką – Zundel był tym, który skończył w więzieniu, a nie jego prześladowcy! Większość przestępstw przeciwko rewizjonistom pozostała nierozwiązana, a skorumpowane władze nie spieszą się by ścigać sprawców ulegając naciskom ze strony syjonistów.
Napisz o innych zbrodniach, takich jak ludobójstwo 2 mln ormiańskich chrześcijan, ludobójstwo dziesiątek milionów Rosjan i chrześcijan z Europy wschodniej dokonane przez żydowskich komunistów, w większośći pozostały bezkarne. Żadne grupy “praw człowieka” nie ścigają komunistów za ich ludobójcze zbrodnie, tylko “naziści”. Wielu z tych komunistów żydowskich wyjechało na wysokim koniu do Izraela, chronieni przed prawem przez państwo Izrael, które odmawiało ich ekstradycji. Główny rzeźnik Stalina, Lazar Kaganowicz, Żyd odpowiedzialny za śmierć co najmniej 10 mln ludzi, żył w Moskwie. Ilja Erenburg, minister propagandy żydowsko-sowieckiej w czasie II wojny światowej żył w Rosji i zmarł na raka w 1967 roku. Jego broszury propagandowe rozdawane rosyjskim żołnierzom zachęcały, a nawet nakazywały Armii Czerwonej dokonywania gwałtów na niemieckich kobietach i mordów na niemieckich żołnierzach, w wyniku czego miały miejsce masowe gwałty 2 mln niemieckich kobiet i mord setek tysięcy bezbronnych niemieckich jeńców wojennych. Erenburg mówił rosyjskim żołnierzom by ‘żądali dwoje oczu za jedno’, ‘kałużę krwi za jedną kroplę krwi’, gdyż ‘nie ma nic dla nas bardziej komicznego niż stos niemieckich zwłok’. Ten Żyd zachęcał również rosyjskich żołnierzy do bezkarnego gwałcenia niemieckich kobiet… ‘Żołnierze Armii Czerwonej’ powiedział ‘niemieckie kobiety są wasze.’ Te okrutne słowa żołnierze przyjęli jako ‘oficjalną doktrynę’ i przeprowadzili orgię przemocy przeciwko niemieckim cywilom.
Oczywiście Izraelowi udaje się dokonywanie każdego rodzaju barbaryzmu i okropieństw. Mord, tortury, zniszczenie domów, zaplanowane ludobójstwo Palestyńczyków.
Napisz o rewolucji francuskiej,bolszewickiej,I i II wojnie światowej,kto był tego inspiratorem,dlaczego miliony ludzi zginęły w obronie żydowskich syjonistycznych interesów.

Jak ktoś napisał:”Holokaust to przemysł finansowy przynoszący korzyść wielu milionom trzeciego pokolenia Żydów, około 60 lat po wydarzeniu. Badanie Prześladowań Żydów jest obowiązkowym przedmiotem nauczanym (przez ADL) w każdym żłobku, przedszkolu, szkole i koledżu na całym świecie, dla zapewnienia, że Goje uznają, że jest on jedyną tragedią ludzką, która kiedykolwiek dotknęła grupę ludzi. Nic w historii samego życia nie jest porównywalne z holokaustem. Nie rzeź prawie miliona ruandyjskich Tutsi w 100 dniach w roku 1994, ani masowe mordy jugosłowiańskich muzułmanów, ani mord 30 mln Kongolijczyków za panowania króla Leopolda II, ani ludobójstwo Ormian (to, jak mówi Bóg, czyli naukowiec Elie Wiesel) nie powinno być w ogóle uznawane za ludobójstwo. Holokaust jest nie tylko wyjątkową i ekskluzywną formą masowego mordu, unikalnie nadzwyczajne są żydowskie ofiary i ocaleni. Szoa jest jedynym wydarzeniem historycznym zasługującym na zbiorowe upamiętnianie, i nieważne jest to, że zginęło prawie 3 mln nie-żydowskich Polaków, 581.000 Jugosłowian, oraz między 220.000 i 700.000 Romów. Nie wspominając już o ponad 200.000 osobach niepełnosprawnych i chorych psychicznie. Oni nie byli Żydami, ludźmi, których doświadczenia zawsze muszą być uznane za niezrównane.”

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

Podsumowując.
“Wielu dowiaduje się co Żydzi zrobili światu w ciągu ostatnich 300 lat, od obrzezania do holokaustu i jego towarzysza oszusta 11 IX. Każdy zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że Żydzi, albo przez posiadanie, albo przez nacisk jaki kładą lichwiarze na pożyczkodawców, mają w swoich rękach faktycznie każdy biznes na świecie, każdy rząd, każdą religię i każdy uniwersytet, poprzez wymuszenia nakładane na każdego dlatego, że kontrolują pieniądz.
Wielu zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że zawody medyczne, od dawna kontrolowane przez Żydów, stale żądające, by społeczeństwo zażywało te lekarstwa Frankensteina (przynoszące zysk około 5000%) w celu wyleczenia schorzeń umyślnie wywoływanych przez zatrute produkty produkowane przez te same powiązane ze sobą rady nadzorcze.
Już teraz każdy wie co robią banki: stwarzają warunki do zapotrzebowania na pożyczki poprzez manipulowanie walutami, później kiedy już udzielą pożyczek, zakontraktują podaż pieniądza tak by pożyczkobiorcy splajtowali, przejmą nieruchomości i sprzedadzą je znowu, i od nowa, ta sama gra szumowin, przez 3000 lat.

Co się stanie z Żydami kiedy każdy się dowie co zrobili światu?

Proste. Zapłata będzie sroga. Co zasiejesz to zbierzesz. To tylko przeznaczenie, nie mówiąc o sprawiedliwości.

To jak potraktujemy Żydów to dokładnie tak oni traktowali nas odkąd człowiek zaczął żłobić litery na glinianych tabliczkach.
Talmud i rabini mówią, że Żydzi muszą pracować by zabić lub zniewolić wszystkich nie-Żydów na świecie.
Tak więc odwracając przeznaczenie, Żydzi faktycznie nie są ludźmi, i zasługują na doświadczenie takich samych konsekwencji jakie stworzyli światu.

Żyd składa przysięgę – i odnawia ją każdego roku w tym samym szalonym i podejrzanym rytuale – pozwalającą im na kłamstwa w każdej okoliczności. To nie jakieś oszczerstwo z ciemnej ulicy rzucane przeciwko Żydom, lecz ich własna filozofia, spisana w ich tzw. świętej literaturze. Więc kiedy spytasz ich o to, nie powinno cię zdziwić, że odpowiedzą ci kłamstwem.

Prawie pół wieku temu, Eustace Mullins otrzymał kopię przemówienia rabina Emanuela Rabinowicza na specjalnym spotkaniu Rady Europejskich Żydów w Budapeszcie, Węgry, 12 stycznia 1952 roku. Jego treść jest następująca:

“Cel do którego dążyliśmy tak jednomyślnie PRZEZ 3000 LAT jest w końcu w naszym zasięgu, i ponieważ jego spełnienie jest tak oczywiste, to wypada nam 10-krotnie zwiększyć nasze wysiłki i ostrożność. Śmiało mogę obiecać, że przed upływem 10 lat, nasza rasa zajmie należne jej miejsce w świecie, w którym każdy Żyd będzie królem, a każdy Goj niewolnikiem.” (Oklaski)

“Pamiętacie sukces naszej kampanii propagandowej w latach 1930, która w Niemczech wzbudziła anty-amerykańskie uczucia, równocześnie kiedy wzbudzaliśmy antyniemieckie uczucia w Ameryce, kampanii której punktem kulminacyjnym była II wojna światowa. Podobnie intensywna kampania propagandowa toczy się teraz na całym świecie. Gorączka wojny podgrzewana jest w Rosji przez nieustanny antyamerykański ogień zaporowy, podczas gdy ogólnonarodowy antykomunistyczny strach przetacza się przez Amerykę. Ta kampania zmusza wszystkie mniejsze państwa do wyboru między partnerstwem z Rosją lub sojuszem ze Stanami Zjednoczonymi.

Rosyjski, jak również azjatyckie narody, są pod dobrą kontrolą i nie są przeciwni wojnie, ale musimy zaczekać by zdobyć Amerykanów. Mamy nadzieję, że to nastąpi poprzez sprawę antysemityzmu, co zadziałało tak dobrze w zjednoczeniu Amerykanów przeciwko Niemcom. Bardzo liczymy na raporty nt. wybuchów antysemityzmu w Rosji by wzbudzić oburzenie w USA i wytworzyć solidarny front przeciwko potędze sowieckiej.

Jednocześnie, w celu wykazania Amerykanom rzeczywistości antysemityzmu, damy duże kwoty pieniędzy dla antysemickich elementów w Ameryce, aby zwiększyć ich skuteczność, oraz zainscenizujemy wybuchy antysemityzmu w kilku największych miastach. To spełni podwójny cel, ujawni reakcyjne sektory Ameryki, co następnie może być wyciszone, oraz ze Stanów Zjednoczonych zrobi oddaną jednostkę antyrosyjską.

W ciągu następnych 5 lat ten program osiągnie swój cel, III wojnę światową, która przekroczy zniszczenia wszystkich poprzednich konfliktów. Oczywiście Izrael pozostanie neutralny, a kiedy obie strony ulegną zniszczeniu i się wykończą, my będziemy arbitrami, wysyłając nasze Komisje Kontroli do wszystkich zniszczonych krajów. Ta wojna na zawsze skończy naszą walkę z Gojami.

Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość rasom w Azji i Afryce. Mogę stwierdzić z zapewnieniem, że teraz rodzi się ostatnie pokolenie białych ludzi. Nasze Komisje Kontroli, w interesie pokoju i wyeliminowania napięć międzyrasowych, ZABRONIĄ BIAŁYM DOBIERAĆ SIĘ Z BIAŁYMI. Białe kobiety muszą współżyć z członkami ciemny ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Tak więc biała rasa zniknie, gdyż mieszanie ciemnego z białym oznacza koniec białego człowieka, i nasz najniebezpieczniejszy wróg będzie tylko wspomnieniem.

Wkroczymy w erę 1000 lat pokoju i dobrobytu, Pax Judaica, i nasza rasa będzie niekwestionowanie rządzić całym światem. Nasza wyższa inteligencja z łatwością umożliwi nam zatrzymanie panowania nad światem ciemnych narodów.

(Pytanie od zebranych: Rabinie Rabinowiczu, co stanie się z religiami po III wojnie światowej?)

Rabinowicz: Nie będzie żadnych religii. Nie tylko istnienie klasy duchownych stanowi stałe zagrożenie wobec naszej władzy, ale wiara w życie pozagrobowe dałaby siłę duchową nieprzejednanym elementom w wielu krajach, i umożliwiłaby ich sprzeciw wobec nas. Ale zatrzymamy rytuały i zwyczaje judaizmu jako znak naszej dziedzicznej kasty rządzącej, wzmacniając nasze prawa rasowe tak, by żaden Żyd nie mógł żenić się poza naszą rasą, a żaden obcy nie był akceptowany przez nas.”

Takie oraz niekończąca się sukcesja twórczych zbrodni przeciwko nie podejrzewających niczego nie-Żydów świata, zasłużyły na wieczną wrogość ze strony każdego na tej planecie kto wierzy w miłość.

Tak więc każdy na planecie musi znać tę informację, ponieważ ona bezpośrednio wpływa na jego życie.
Dlatego los tego zołzowatego zbioru podludzi znanych jako Żydzi musi być identyczny do stopnia nędzy i prześladowań, jakie zadali nie-Żydom na całym świecie w ciągu ostatnich 3000 lat, ani mniej, ani więcej. Jak ten wyrok ma być ogłoszony tym bezdusznym przedmiotom naszej uwagi, w całości zależy od waszego sposobu powiedzenia im, a intensywność jego treści od tego, kiedy w końcu poznacie wszystkie straszne rzeczy, które już naprawdę nam zrobili, i nadal robią.”

Karma of The Chosen
Przeznaczenie Wybrańców
http://theuglytruth.wordpress.com/2010/ … he-chosen/

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@baltazar,Mozna powiedzieć ,że nasze poglądy są prawie zbieżne.Inaczej oceniamy pewne wydarzenia historyczne.Jeśli chodzi o nasze narodowe zrywy wyzwoleńcze to podczas lektury moich sekretnych żródeł doczytałem sie związku Kościuszki i żydowskich lóż masońskich.Z tych materiałów,skąpych bardzo wynika,że Kościuszko na przeprowadzenie powstania styczniowego przyjął 60tys franków,ot taka ciekawostka.
ps:żydzi nie tyle popierali komunizm co go stworzyli od podstaw.Rewolucja bolszewicka to był czysty biznes ale to dyskusja już na inny dzień.
dzięki za polemikę,pozdrawiam

Aida
Użytkownik

1. Źródło do mnie nie przemawia…, coś jak Fakt.
2. “W EU dojdzie do masowych zamieszek na tle religijnym oczywiscie sprowokowanych przez wywiady różnych syjonistycznych rządów.Usankcjonuje to wyprowadzenie wojsk „stabilizacyjnych” na ulice i złapanie wszystkich za mordę.Czeka nas 10-30 lat totalnej destabilizacji,a potem NWO ze swoimi obozami,gettami,totalną inwigilacją i zniewoleniem społeczeństw.”
Chce to samo ziele:)
3. “miejmy nadzieję,że wojna coraz bliżej…”- uważaj o co prosisz, bo jeszcze to dostaniesz…

moromen
Użytkownik

(Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu – wklejka. Zamiast wklejać cudze artykuły, korzystaj z linków lub pisz własnymi słowami. Nie łam praw autorskich.)

Aida
Użytkownik

moromen wystarczyłby link:)

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@baltazar oczywiście miałem na myśli powstanie kościuszkowskie,przepraszam za pomyłkę,to juz chyba zmęczenie,a pieniądze miały pochodzić oczywiście z francuskich lóż masońskich

kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

@moromen jeśli autor cytuje “(Źródło danych procentowych –
CIA: The World Fact Book (2007))” to wiadomo,że jest to syjonistyczna prowokacja.

masakalambura
Gość
masakalambura

@moromen

Co jakiś czas z częstotliwością ok 1 raz na 6 miesięcy, może częściej ten wywód jest tu zamieszczany. Jak już raz to pisałem jest to kompletna bujda.

Jakkolwiek prawdą jest, że muzułmanie i ja wraz z nimi pragniemy żyć w społeczeństwie opartym na Prawie Bożym (arab. szaria) i będziemy do tego dążyć z całych sił. A póki co sami cały czas żyjemy tym prawem bez społeczeństwa niezależnie od tego jaki jego procent stanowimy.

moromen
Użytkownik

Co do państw które są w tych statystykach to jeśli kiedyś były aktualne to dziś już nie są. Według mnie tym tekscie na co warto zwrócić uwagę to na etapy jakie po sobie następują. A co do statystyk to nie wiem czyje to słowa, ale “nigdy nie wierz statystykom których własno ręcznie nie sfalszowales”

masakalambura
Gość
masakalambura

@moromen
Właśnie w tych etapach poukrywane jest najwięcej kłamstw i manipulacji.

2-3 % zaczynają być widoczni jako członkowie gangów. Sami gangsterzy.

5% naciskają na wprowadzenie żywności halal – zwyczajnie żywią się nią i handlują nią.

10% wzrost bezprawia – gangi muzułmańskie przejmują rynki handlu narkotykami, gildie morderców grasują w parkach miejskich czatując na policję a muzułmańskie prostytutki przejmują rynek…

20% szkoły palimy rano tuż po fardż, szpitale przed południem a zaraz po zuhr samochody, by przed asr wypalić wszystkie synagogi a przed magrib kościoły aby już z czystym sumieniem przejść do modlitwy isza i zasnąć snem sprawiedliwego. A rano kolejny dzień wypalania świata…

40% masakra, możemy demokratyczne przejąć rządy – w końcu w głosowaniu zwykle 50 % zostaje w domu – hehehe już zacieramy ręce, będziemy gwałcić i mordować, palić i się modlić

60% – 80% masowo przejmujemy domy i się bogacimy, wyganiamy i się bogacimy, budujemy komory gazowe i się bogacimy, ścinamy niewierne głowy ręce i nogi i się bogacimy

aż jest nas 100% i mamy spokój.

Nie wyczuwacie tej chorej manipulacji?
1. Doktryna wojenna nie uwzględnia posiadania 100% muzułmanów – liczne mniejszości żydów, chrześcijan i zoroastrian przetrwały 1400 lat obok islamu. Doktryna jasno mówi, jeśli wróg złoży broń – pokój. Koniec walki.
2. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem które za normę przyjmuje łamanie prawa Bożego. Chrześcijhanie już dawno zapomnieli o takich przykazaniach jak nie cudzołóż, nie pożądaj, nie kłam, szanuj rodziców i najważniejsze kochaj Boga całym sercem, całą duszą całą mocą i zawsze. Kiedy pamiętają, są przyjaciółmi Boga, i są przyjaciółmi muzułmanów.

A jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o islamie z pierwszej ręki, to jutro, tzn w sobotę 19 stycznia na ul. Wiertniczej 103 w Warszawie w meczecie jest dzień otwarty. Zapraszam od 9 do 16.

Salam Alejkum

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Z innej beczki :
jaja jak berety !!! Półżyd Wojtyła dopuścił żydów do ekumenizmu , Benek 100% żyd ustanawia teraz jakieś świeto prożydowskie w Watykanie , a muzułmanin zaprasza Nas do wyznawania jego wiary , kiedy Nasza parszywieje . Co robić ? My obrońcy wiary ! Szable czas ostrzyć ! Tylko na kogo ?

aZyga
Użytkownik
aZyga

Nic nie ostrzyć, tylko podpuszczać ich na siebie – niech się sami porachują , bo są siebie warci.