Muzułmanie podpalali, minister utajniał

Opublikowano: 26.06.2013 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4

Duński minister sprawiedliwości utrzymywał w tajemnicy informacje o dokonywanych przez muzułmanów podpaleniach, żeby „zwiększyć poczucie bezpieczeństwa” obywateli.

Policja zataiła przed mieszkańcami Albertslund (zdominowane przez muzułmanów przedmieścia Kopenhagi) ponad 100 przypadków podpaleń. Zrobiła tak w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, stwierdził minister sprawiedliwości Morten Bødskov odpowiadając na pytania członków komisji parlamentarnej.

Pytania dotyczyły informacji o licznych podpaleniach, które przez ostatnie pół roku były usuwane z policyjnych raportów dobowych, do których mają dostęp obywatele. Minister wyjaśnił, że celem sporządzania raportów jest wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa obywateli, a także zapobieganie przestępstwom dzięki zwiększeniu czujności obywateli. Dlatego właśnie, przez wzgląd na mieszkańców Albertslund, nie poinformowano ich o 100 ze 150 przypadków podpaleń, do których tam doszło.

Opracowanie: Rol
Na podstawie: islamversuseurope.blogspot.dk, www.mx.dk
Źródło: Euroislam

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
TowarzyszHusarski
Użytkownik
TowarzyszHusarski

Paranoja.

Czy ten idiota myślał że przez utajnienie problem zniknie ?

Ubyło podpaleń i niszczenia mienia publicznego lub prywatnego ? NIE!!!

Czy jest bezpieczniej ? NIE!!!

Czy poblem muzułański został rozwiązany ? NIE!!!

Czas zrozumieć , że Afryka wysłała nam swoje 3 wielkie prezenty – HIV, ISLAM i …. czas również skończyć z poprawnością polityczna.

TowarzyszHusarski
Użytkownik
TowarzyszHusarski

To, że nie nazywamy problemu po imieniu, nie sprawia, że przestaje on istnieć.

bro
Użytkownik
bro

Zakładam że w przypadkach wszystkich podpaleń sprawcy zostali ujęci, stąd wiadomo ze to muzułmanie (i że podpalenia nie miały miejsca w czasie zamieszek)
Bo jeżeli nie, to być moze Policja nie ujawniła również 1000 gwałtów i morderstw dokonanych w Kopenhadze przez muzułmanów.

lokso
Użytkownik
lokso

Czekam na odtajnienie ile głów i rąk muzułmanie maczetami odcięli na ulicach, a które to informacje zastały utajnione aby w społeczeństwie nie wzbudzać zbędnego fermentu i anty muzułmańskich nastrojów.

TowarzyszHusarski
Użytkownik
TowarzyszHusarski

@losko

Może nie aż tak , ale na pewno ilość gwałtów, skala pedofilii są bagatelizowane i nie są nagłaśniane. Kontakty imamów z Al-Qaeda’ą są znane od dawne służbom specjalnym.

Co mnie osobiście irytuje , to fakt , że zawsze po każdym ataku muzułmanów w Europie zaraz jakiś chory psychicznie strażnik poprawności i równości wypycha przed kamerę lub mikrofon najbliższych ofiary i każe powiedzieć by nie winić islamu, i muzułmanów a jeżeli rodzina odmówi , to znajdzie jakiegoś buca który to powie przed kamermami w imieniu całego wszechświata.