Muzułmanie domagają się zakazu wyprowadzania psów

Opublikowano: 17.07.2016 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 343

Muzułmanie zaczynają coraz bardziej narzucać mieszkańcom Anglii swój styl życia i zapominają, że kraj, w którym obecnie przebywają, znajduje się w Europie, a nie na Bliskim Wschodzie. Jednak co zrobić, skoro władze zwyczajnie przymykają oko na ich kolejne pomysły? Tym razem w hrabstwie Greater Manchester zaczęły pojawiać się ulotki, które wywołały niemałe oburzenie wśród Anglików.

Broszury informują, że region jest domem dla dużej społeczności muzułmańskiej i należy to uszanować poprzez ograniczenie liczby psów w miejscach publicznych. Dalej czytamy, że utrzymanie “czystości” pozwala muzułmanom zachować nieskazitelność, gdyż psy traktowane są w islamie jako zwierzęta nieczyste.

Kartki cytują również słowa Mahometa: “Anioły nie wchodzą do domów w których jest pies lub ich obraz” i głoszą, że mieszkańcy wielokulturowego państwa muszą zrozumieć i uszanować dziedzictwo, styl życia oraz wyznanie muzułmanów. Organizacja określająca się jako “Dla Czystości Publicznej” ma być odpowiedzialna za wydruk i roznoszenie tych ulotek.

Kampania muzułmanów spotkała się z ostrym sprzeciwem ze strony białych mieszkańców Greater Manchester. Uważa się, że twórcami tych broszur są islamscy fundamentaliści, którzy w przeszłości domagali się wprowadzenia wielu innych zakazów w zgodzie z islamem, a także zaprowadzenia prawa szariatu.

Nie zabrakło jednak głosu sceptyków, którzy z góry uznali to za fałszerstwo. Media skupiły się na wypowiedzi jednego z muzułmańskich mieszkańców Anglii, Fayyaza Aliego, który powiedział, że z całą pewnością mamy do czynienia z oszustem . Stwierdził, że muzułmańskie prawo głosi, iż należy szanować przepisy obcego państwa, które jest niemuzułmańskie. Jednak z drugiej strony muzułmańskie prawo pozwala także okłamywać niewiernych, np. dla własnej ochrony, lub jeśli ułatwi im to osiągnięcie konkretnego celu. W tym przypadku najprawdopodobniej mamy do czynienia z islamizacją Wielkiej Brytanii.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Mirror.co.uk
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.