Musisz to wiedzieć! – 28.05.2024

Opublikowano: 29.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1070

Ta wypowiedź Zełenskiego powinna dać do myślenia.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rozrabiaka 29.05.2024 10:14

    Już słuchałem, podobało mi się

  2. replikant3d 30.05.2024 11:40

    Panie Maciak. Fajne są te programy, ale one NIC nie zmienią. Globaliści ustalili kurs i nic tego nie zmieni. Taka jest prawda….wojenka jest już ustalona i koniec! A bezmyślne już obecnie i ogłupiałe społeczeństwo w Europie jeszcze temu ,,przyklaśnie,, Dopiero spadające bomby ich obudzą. Tak działa socjotechnika. A Załenski to tylko ,,pacynka,,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.