Musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata!

Opublikowano: 27.09.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2558

Emmanuel Macron na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ we wtorek 22 września 2020 roku stwierdził, że musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata na nową i bardziej dynamiczną formę globalizacji.

„Kryzys, załamanie się naszych ram współpracy, słabości, o których wspomniałem, wymagają od nas odbudowania nowego porządku świata i zmuszenia Europy do przejęcia pełnej odpowiedzialności” – powiedział.

Prezydent Francji podkreślił również, że „w nadchodzących tygodniach i miesiącach trzeba będzie dokonać fundamentalnych wyborów. Pewnego dnia z pewnością znajdzie się lekarstwo na pandemię. Ale nie będzie cudownego lekarstwa na zniszczenie współczesnego porządku”. Co to oznacza? Przygotowania do czegoś wielkiego i mającego zasięg globalny zostały sfinalizowane, teraz na jesień i w zimie może dojść do realizacji projektu, który prawdopodobnie uderzy w większość obywateli tej planety.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. agama 27.09.2020 11:28

  nowy burdel chyba

 2. Fenix 28.09.2020 08:27

  Następny, strach na wróble . Utraty władzy boicie się uzurpatorzy? Ludzie upominają się o zwrócenie władzy osobistej , wolni ludzie!

 3. polach 28.09.2020 11:15

  To my wam psychopaci zrobimy nowy porządek świata nie wy nam, dla was jest game over to kwestia czas. Sława!

 4. realista 28.09.2020 11:53

  aha, już to widzę 8)… .. .

 5. kufel10 28.09.2020 15:11

  @ polach

  Znaczy ty ze szwagrem “zrobicie nowy porządek świata” po zero-siódemce żolądkowej czy jeszcze po dwa piwa będzie potrzeba?

 6. robi1906 28.09.2020 16:13

  A po co ten sarkazm, panie kufel, nomen-omen zresztą.
  Z czego się ludzie spowiadają żydowskiemu bożkowi?.
  Z myśli i uczynków, bo jak już dawno zauważono najważniejsze są myśli, a od myślenia do działania (czasem) droga niedaleka.
  Słąwa wszystkim Sławianom.

 7. BANDZIORkaq 28.09.2020 21:25

  @polach, ach ty anarchisto, piękna idea, ale jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, coś w stylu dzieciaków atakujących policję, tyle że najpierw trzeba wołem wytachac to pokolenie jak najdalej od urządzeń elektronicznych typu smartfon ,od których dobrowolnie się nie oddalą, nawet za cenę wolności osobistej. Choć ,przynajmniej w przestrzeni wirtualnej ,świat powoli zaczyna uświadamiać sobie ,w co brniemy ,niczym cow na id na dupsku. Oczywiście ,może to zostać nam także odebrane -ta możliwość wolnego ruszenia w necie. To tylko kwestia czasu i szybkości pogarszania się nastrojów społecznych. Dajecie się kontrolować w imię konformizmu. Buuu. Dzięki ci , o Wielki Adminie za ten portal, obyście byli jak najdłużej poza wszelką kontrola i cenzura.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.