Musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata!

Opublikowano: 27.09.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1293

Emmanuel Macron na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ we wtorek 22 września 2020 roku stwierdził, że musimy przygotować się na Nowy Porządek Świata na nową i bardziej dynamiczną formę globalizacji.

„Kryzys, załamanie się naszych ram współpracy, słabości, o których wspomniałem, wymagają od nas odbudowania nowego porządku świata i zmuszenia Europy do przejęcia pełnej odpowiedzialności” – powiedział.

Prezydent Francji podkreślił również, że „w nadchodzących tygodniach i miesiącach trzeba będzie dokonać fundamentalnych wyborów. Pewnego dnia z pewnością znajdzie się lekarstwo na pandemię. Ale nie będzie cudownego lekarstwa na zniszczenie współczesnego porządku”. Co to oznacza? Przygotowania do czegoś wielkiego i mającego zasięg globalny zostały sfinalizowane, teraz na jesień i w zimie może dojść do realizacji projektu, który prawdopodobnie uderzy w większość obywateli tej planety.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

nowy burdel chyba

Fenix
Użytkownik
Fenix

Następny, strach na wróble . Utraty władzy boicie się uzurpatorzy? Ludzie upominają się o zwrócenie władzy osobistej , wolni ludzie!

polach
Użytkownik
polach

To my wam psychopaci zrobimy nowy porządek świata nie wy nam, dla was jest game over to kwestia czas. Sława!

realista
Użytkownik

aha, już to widzę 8)… .. .

kufel10
Użytkownik
kufel10

@ polach

Znaczy ty ze szwagrem “zrobicie nowy porządek świata” po zero-siódemce żolądkowej czy jeszcze po dwa piwa będzie potrzeba?

robi1906
Użytkownik

A po co ten sarkazm, panie kufel, nomen-omen zresztą.
Z czego się ludzie spowiadają żydowskiemu bożkowi?.
Z myśli i uczynków, bo jak już dawno zauważono najważniejsze są myśli, a od myślenia do działania (czasem) droga niedaleka.
Słąwa wszystkim Sławianom.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

@polach, ach ty anarchisto, piękna idea, ale jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, coś w stylu dzieciaków atakujących policję, tyle że najpierw trzeba wołem wytachac to pokolenie jak najdalej od urządzeń elektronicznych typu smartfon ,od których dobrowolnie się nie oddalą, nawet za cenę wolności osobistej. Choć ,przynajmniej w przestrzeni wirtualnej ,świat powoli zaczyna uświadamiać sobie ,w co brniemy ,niczym cow na id na dupsku. Oczywiście ,może to zostać nam także odebrane -ta możliwość wolnego ruszenia w necie. To tylko kwestia czasu i szybkości pogarszania się nastrojów społecznych. Dajecie się kontrolować w imię konformizmu. Buuu. Dzięki ci , o Wielki Adminie za ten portal, obyście byli jak najdłużej poza wszelką kontrola i cenzura.