Musicie zrezygnować z prawa do podejmowania własnych decyzji!

Opublikowano: 05.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2354

Dr Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych w Stanach Zjednoczonych, wygłaszając 1 października wykład na Uniwersytecie McGill w Montrealu, przekazał Kanadyjczykom sprzeciwiającym się szczepionkom i paszportom dotyczącym szczepień przeciw COVID-19 autorytarne przesłanie, że muszą zrezygnować z tego, co uważają za swoje indywidualne prawo do podejmowania własnej decyzji.

https://www.youtube.com/watch?v=iRm7R2xsIrE

Fauci rozpoczął swoje przesłanie mówiąc: „Myślę, że ludzie muszą docenić to, że rzeczywiście mają osobiste wolności. Ale jesteś członkiem społeczeństwa i jako członek społeczeństwa, czerpiący wszystkie korzyści z bycia członkiem społeczeństwa, ponosisz odpowiedzialność wobec społeczeństwa i myślę, że każdy z nas, szczególnie w kontekście pandemii, która zabija miliony ludzi, musisz spojrzeć na to i powiedzieć, że nadchodzi czas, kiedy musisz zrezygnować z tego, co uważasz za swoje indywidualne prawo do podejmowania własnej decyzji”. Kontynuując wykład, wyjaśnił, że najlepiej namawiać ludzi do szczepień przez osobę, której ufają. Czy to duchowny, czy to członek rodziny, sportowiec, ktoś, kto może im to przekazać w sposób niekonfrontacyjny”.

W całej Kanadzie wszystkie 10 prowincji i jedno z trzech terytoriów wdrożyło już jakąś formę paszportu szczepionkowego. Grzywny za nieprzestrzeganie przepisów mogą wynosić od 1500 do 100 000 dolarów kanadyjskich.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. agama 05.10.2021 16:45

  retoryka ucisku najgorszych tyranów, dziadów i eugeników. W drugą stronę takie łamanie praw nie przechodzi, ale im wolno

 2. net 05.10.2021 19:05

  Lenin bis ??

 3. Foxi 05.10.2021 21:42

  Cóż, pokolenie bezrefleksyjnych pozbawionych sumienia botów zakupowych pewnie łyknie taki tekst jak jakieś objawienie czy coś…

 4. akami 05.10.2021 23:10

  niech to gada do lustra ten ydowski pojeb

 5. adambiernacki 06.10.2021 09:24

  Dotąd dnie mogę pojąć dlaczego ludzie nie sprzątają brudów zanieczyszczających świat. Dlaczego to nie zostało sprzątnięte?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.