Murem za Bożeną Dykiel

Opublikowano: 27.10.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 858

Bożena Dykiel a po wypowiedzi w studiu TVN zdania, że „pandemia to spisek bogaczy”, ma teraz problemy. TVN usunęła wywiad z internetu, a fundacja „Twarze Depresji” prowadząca obecnie kampanię „Nie oceniam, akceptuję”, której aktorka twarzą była od 6 lat, zakończyła z nią współpracę. Oficjalnym powodem nie są jej słowa o pandemii, ale stwierdzenie, że „depresję powoduje niedobór litu” (fundacja promuje leczenie depresji lekami, więc słowa o niedoborze litu mogły uderzyć w biznes farmaceutyczny, niemniej pretekst „rozstania” wygląda jak odwracanie uwagi opinii publicznej od ważnych słów o pandemii). Media Narodowe przypominają przy okazji jej wywiad z czasów rządów PO. Krytyka ta idealnie pasuje do rządów PiS-u. Wywiad z Bożeną Dykiel, w którym mówi o pandemii, znajdziesz TUTAJ.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 9 , średnia ocena wartości wpisu: 4,56 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.