Mumia Anunnaki odkryta w Kurdystanie

Opublikowano: 21.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 614

Podczas budowy drogi odnaleziono starożytny cmentarz. Kopiąc dalej natrafiono na mauzoleum, w którym znajdowały się trzy sarkofagi. Dalsze odnogi z mauzoleum prowadziły do zasypanego, starożytnego miasta. Datowanie określiło wiek mauzoleum który oszacowano na 10 do 12 tysięcy lat temu. Kiedy odtworzono wieka sarkofagów archeolodzy oniemieli. Cała historia do tej pory jest owiana tajemnicą. Zachodni archeolodzy twierdzą, że odkrycie to manipulacja i oszustwo, natomiast archeologia niezależna i zakazana twierdzi, że faktycznie w sarkofagach znajdowały się mumie Aninnaki. Jak jest prawda? Zapraszamy do oglądania naszego filmu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 4 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.