MSZ unieważniło postępowanie dotacyjne dla Polonii

Opublikowano: 01.03.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 769

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że z uwagi na przeniesienie w projekcie ustawy budżetowej na rok 2016 środków na opiekę i współpracę z Polonią i Polakami za granicą do budżetu Kancelarii Senatu, ze względów formalnych postępowanie dotacyjne „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.” zostało unieważnione decyzją Ministra Jana Dziedziczaka z dnia 26 lutego br.

Zgodnie z treścią oświadczenia podpisanego przez Marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego oraz Sekretarza Stanu w MSZ Jana Dziedziczaka z dnia 23 grudnia 2015 r., procedury związane z oceną ofert złożonych w ogłoszonym 27 października 2015 r. konkursie zostały przez MSZ doprowadzone do końca, a lista rankingowa projektów będąca efektem tych prac została przekazana Kancelarii Senatu do dalszego procedowania.

Kancelaria Senatu poinformuje zainteresowane podmioty o dalszych procedurach związanych z przyznawaniem środków.

W związku z unieważnieniem postępowania dotacyjnego, publikowana lista ma wyłącznie charakter rekomendacji dla Kancelarii Senatu, nie stanowi wyników konkursu i nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń pod adresem Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Źródło: pl.Delfi.lt


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.