Mroczna strona nauki

Opublikowano: 23.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 838

Zwykle postrzega się naukowców, jako osoby pozytywne, a przynajmniej moralne, ale okazuje się, że historia pokazuje obraz zgoła odmienny. Często rysuje obraz badaczy akademickich i wielkich wynalazców w ponurych barwach. Przedstawia ludzi nauki, jako ludzi zdolnych do najgorszego, nawet do popełnienia morderstwa, w celu uzyskania własnych celów. Takiej audycji jeszcze nie było. Pokażę na kilku przykładach, w jaki sposób przebiegały mroczne narodziny kilku dziedzin nauki. Przedstawiłem sylwetki m.in. Karola Linneusza, Issaca Newtona i Thomasa Edisona.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.