Polska zaczęła deportacje Ukraińców

Opublikowano: 05.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1604

Uciekli z Ukrainy do Polski, nieraz dzięki łapówkom, zamiast iść na front bronić ojczyzny. Ukrainie zaczyna brakować żołnierzy, więc teraz Ukraińcy w wieku poborowym mogą zostać deportowani na Ukrainę. Do niedawna nazywano to dezinformacjami i fake newsami.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. replikant3d 05.09.2023 18:22

    Te łapówy dowodzą że Ukry są bogate.

  2. Drnisrozrabiaka 05.09.2023 18:39

    No tak, są a jakbyś robił za 1000 złotych na miesiąc przy polskich cenach to skąd oni mają takie oszczędności?! Pewnie wymieniali w pośpiechu funty z lat 39-47 na dolary i mają! Może na wolyniu mieliśmy obywateli że złotymi zębami, kto to wie?!

  3. pikpok 05.09.2023 18:55

    Kto robił dla mafii pasożytdów ten pewnie zarobił.Teraz i ich się pozbywają, ale kto miał ,,nosa” ten uciekł do Kanady.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.