Możecie pchnąć swój Nowy Porządek Świata w d***!

Opublikowano: 27.10.2020 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2977

Protestujący w Londynie śpiewali: „wolę być człowiekiem niż niewolnikiem, to my jesteśmy większością i możecie pchnąć swój Nowy Porządek Świata w d***”. Brytyjczycy budzą się, władza obawia się siły ludu to też bardzo szybko policja w Londynie zaczęła stosować taktykę, mającą na celu podzielenie protestujących na mniejsze grupy i dokonała, co najmniej 56 aresztowań na Trafalgar Square i Westminster Bridge. Jedna z kobiet powiedziała portalowi „Breitbart London”: „Jestem tak zła, cała ta policja, która nas szturmuje to zdrajcy narodu, oni stracą swoje emerytury. Mają nas chronić, a nie atakować, to tyrania”.

Szanowni Państwo, podkreślmy to raz jeszcze, ponieważ protesty „antycovidowe” odbywają się nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i na świecie, zatem podkreślamy, iż do jednego z największych tego typu protestów doszło w Londynie. To tam dziesiątki tysięcy protestujących przybyło w sobotę do stolicy Wielkiej Brytanii, by wzywać do zaprzestania blokad i ograniczeń dla firm w Wielkiej Brytanii, które określono jako formę jawnej tyranii.

I teraz bardzo ważna kwestia, która ujawniła się w ostatnich tygodniach. Otóż, jeśli społeczeństwo chce wywołać zamieszki wzywające do pseudo sprawiedliwości społecznej (Black Lives Matter) i spalić całe dzielnice, to jest to dozwolone. Dalej, jeśli społeczeństwo chce organizować gwałtowne wiece przeciwko Trumpowi, to również jest to dozwolone. Ale jeśli odważysz się protestować przeciwko Nowemu Porządkowi Świata, przeciwko blokadom COVID-19 lub zdemoralizowanemu systemowi, który karze dobro i nagradza zło, to przyjdą po ciebie i zmuszają cię do rozproszenia.

Ważnym jest jednak fakt, że ludzie i całe społeczności budzą się i dostrzegają proces, w którym, globalne elity próbują w tym szalonym roku 2020, wprowadzić Nowy Porządek Świata przy użyciu blokad (lockdown) COVID-19. Ludzie w Londynie, Warszawie, Berlinie i innych stolicach europejskich, którzy protestowali przeciwko zabieraniu nam podstawowych wolności, są na bardzo dobrej drodze ku przełamaniu destrukcyjnego kierunku, obranego przez elity finansjery.

To szalenie ważne, więc powtórzmy to raz jeszcze: pozytywnym aspektem całej tej sprawy jest to, że coraz więcej ludzi na całym świecie budzi się i ma wiedzę na temat tego, co się dzieje. Wiedzę o elitarnej grupie trzymającej władzę, grupie przekazującej sobie atrybuty władzy z pokolenia na pokolenie. Pamiętajmy także, że działania prowadzące do wdrożenia nowego porządku świata, w końcu osiągnął masę krytyczną. Masa krytyczna nie zależy od olbrzymich armii ludzi, lecz zależy od odpowiedniego rodzaju ludzi, samoświadomych tego, kim są i na czym stoją. Masa krytyczna przebudzenia wiąże się z każdą kolejną osobą, która zaczyna myśleć.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 34, średnia ocena: 4,94 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
username
Użytkownik
username

Dobrze powiedziane!
Nie liczy się ilość, a jakość
Pozdrawiam

Stanlley
Użytkownik

No dobrze… protesty, jedni na drugich chuchają, drą się i emanują sprayem z paszczy… idealne warunki by wypuścić w tłum nowy szczep wirusa – tym razem o śmiertelności 30% albo więcej!

A jak będzie? Pożyjemny )albo i nie) , zobaczymy…

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Problemu z wladza nie mial stalin czystki co 5 lat i po problemi a tam jak i u nas ukorzenili sie od 30 lat i siedza w kieszeni i robia co kaza im bogaci.
Taki miliarder najbardziej sie boi ze to straci temu inwestuje kolosalne sumy by miec dokymenty kto kiedy w lape bral gdzie sie puszczal co mowil a jak nie pomoze to terorem ze ci rodzinne wybija jak sie nie zlamie to mu popelnia samobojstwo nawet w wiezieniu.

polantek
Użytkownik
polantek

Policemani wiedzą, że to man-made wirus, ale co zrobić nie ma wyboru trzeba protestować zwłaszcza , że RT PCR test to szarlataństwo medyczne.

pikpok
Użytkownik
pikpok

Ciekawe , 9 11-covid.
https://youtu.be/opAyJt94Kmo