Most Ramy – zaawansowana technologia czy twór natury?

Opublikowano: 17.10.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1188

Przekazy starożytnych Hindusów podają informację o istnieniu wielkiego mostu łączącego współczesne Indie z Sri lanką. Przez wiele lat badacze starożytnych manuskryptów zastanawiali się czy to możliwe, aby na pierwszy rzut oka dziwnie wyglądająca formacja zlokalizowana pomiędzy Indiami a Sri lanką była prehistorycznym mostem zbudowanym przez Ramę przy współpracy z Bogiem Morza. Przeprowadzone badania i analizy terenu dostarczyły wiele kontrowersyjnych informacji i ustaleń.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.