Morrisons dyskryminuje nieszczepionych pracowników

Opublikowano: 12.09.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1705

Sieć supermarketów Morrisons zapowiedziała wprowadzenie obostrzeń dla niezaszczepionych pracowników, by w ten sposób zachęcić ich do przyjęcia szczepionki. Ruch ten nie spodobał się antyszczepionkowcom, którzy już zapowiedzieli bojkot sklepów sieci.

Władze Morrisons poinformowały, że nie będą wypłacać chorobowego pracownikom, którzy z uwagi na wejście w bliski kontakt z osobą chorą na Covid-19 będą zmuszeni poddać się samoizolacji. Płatności takie nadal będą natomiast otrzymywać poddane kwarantannie osoby zaszczepione, a także, i tu już bez wyjątku, osoby chore na Covid-19. Ruch Morrisons bardzo nie spodobał się jednak przeciwnikom przymuszania do szczepień, którzy już zaczęli wyrażać swój gniew i gromadzić się w mediach społecznościowych pod hasłem „#BoycottMorrisons”. Krytycy szczepień zapowiadają, że nie będą już robić zakupów w sklepach sieci.

Na ruch Morrisons zareagowali jednak nie tylko oni – swoje zdanie głośno zaczynają wyrażać w sieci także zwolennicy szczepień, którzy popierają działania podjęte przez władze sieci supermarketów. „Jeśli antyszczepionkowcy zdecydują się na bojkot Morrisons, to uczynią sklepy bezpieczniejszymi miejscami do robienia zakupów i pozostawią większą ilość jedzenia do kupienia” – czytamy w jednym z komentarzy. A w innym internauta dodaje: „Będę robił wszystkie moje zakupy w Morrisons, teraz, gdy antyszczepionkowcy jeżdżą gdzie indziej, aby kupić folię aluminiową do swoich kapeluszy”.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. RastaMan 12.09.2021 14:52

  „Będę robił wszystkie moje zakupy w Morrisons, teraz, gdy antyszczepionkowcy jeżdżą gdzie indziej, aby kupić folię aluminiową do swoich kapeluszy”.

  Też to czujecie kiedy to czytacie?

 2. robcioRR 12.09.2021 17:17

  RastaMan Stalin i Hitler sa dumni ze swoich nastepcow. Jeden zabijal na tle klasowym drugi na tle rasowym teraz wymyslili tlo sanitarne covidowe. Ciekawe kiedy rusza chwilowo nieczynne obozy koncentracujne

 3. RastaMan 12.09.2021 18:51

  robcioRR Teraz się zabija wszystkich, byle jak najwięcej. Najgorsze że robią to sobie sami, dodatkowo się z tego ciesząc

 4. Dandi1981 13.09.2021 10:08

  Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, sieć supermarketów zaoszczędzi kolosalna sumę pieniędzy na nie wypłacaniu pieniędzy osoba na kwaratannach oraz chorym na covid którzy się nie zaszczepili.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.