Morawiecki znów odfrunął

Opublikowano: 03.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 885

Podcast Suwerennego PL. Czy premier Polski oszalał?

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 03.08.2022 09:55

    Zaciągasz kredyt na swoim koncie, i spłacasz swój kredyt bez odsetkowy , sobie goły kredyt. Ludzi bank i osobiste konta ! Nie banksterów i wygórowane narzucone odsetki, nie wiadomo skąd? Co czyni cię bogatszym i spokojniejszym? Bankowy lichwa, ich kredyt z wygórowanymi niestabilnymi odsetkami na 30 < 150 lat. Czy własny kredy zaciągnięty na własnym koncie , spłacany bez odsetek na 30lat albo szybciej ,lub samo spłacający się kredyt , bez odsetek stały % z wypracowanego dochodu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.