Monolity na Marsie i Fobosie – kosmici czy natura?

Opublikowano: 24.11.2018 | Kategorie: Filmy dokumentalne | RSS komentarzy

Monolity na Marsie i Fobosie – kosmici czy natura?

Przeczytano 2240 razy!

Poszukując śladów życia w kosmosie, nasze myśli bardzo często wędrują w kierunku powierzchni Marsa. Czerwona planeta od lat jest przedmiotem wielu spekulacji dotyczących dziwnych obiektów, które zostały uwiecznione na różnych fotografiach. Zagadkowe monolity możemy również znaleźć na jednym z księżyców Marsa, czyli Fobosie. Warto się zatem zastanowić czy obiekty te są naturalnego pochodzenia, czy też może zostały tam przez kogoś celowo umieszczone.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polish
X