Szczepionką zaszkodzę 700 000 osób

Opublikowano: 09.05.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 843

Uwaga – napis na wideo, że Bill Gates zabije 700 000 ludzi jest nieprawdziwy – mówi o łącznej ilości ofiar śmiertelnych i okaleczonych szczepieniami.

https://www.youtube.com/watch?v=GdHG480Aksk

Bill Gates publicznie stwierdził, iż jego eksperymentalne szczepionki zabiją lub zrujnują zdrowie ponad 700 000 osób na całym świecie, a rządy będą musiały wypłacić tym ludziom odszkodowania. Cały czas jest bardzo wesoły, a gdy mówi o 700 000 ofiar, gwałtownie się uśmiecha od ucha do ucha nie panując nad radością. W dalszej części wideo Alex Jones omawia problematykę całego zagadnienia wskazując na depopulacyjne, psychopatyczne zapędy multimiliardera Billa Gatesa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
clanpapa
Użytkownik

Proszę nie dawać sie zaszczepiać!!!Oto dowody proszę rozpowszechnić!!!
https://www.youtube.com/watch?v=aQ8ZKk2dx9c i to https://www.youtube.com/watch?v=nbq4R00-kTI