Mniej z abonamentu

Opublikowano: 12.07.2021 | Kategorie: Gospodarka, Media, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1837

W bieżącym roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podniosła abonament radiowo-telewizyjny.

Miesięczny abonament za radio wynosi teraz 7,50 zł, a za sam telewizor, albo pakiet radio i telewizor, 24,50 zł.

W przyszłym roku stawki za abonament zostaną na tym samym poziomie. Abonament niby jest sumą bez znaczenia, ale daje on łącznie 294 zł rocznie, a jeśli płaci się jednorazowo za cały rok, to 264, 60 zł.

Taka kwota jest już zauważalna w budżecie rodzinnym, toteż Polacy płacą abonament niechętnie, zwłaszcza, że nie chcą wspierać ze swoich portfeli telewizji i radia, które z mediów państwowych zostały przekształcone w tubę propagandową Prawa i Sprawiedliwości.

Rodacy niewiele więc sobie robią z tego, że abonament RTV jest opłatą obowiązkową dla każdej osoby w kraju, która zarejestrowała odbiornik radiowy lub telewizyjny. Po prostu nie rejestrują telewizorów – i mają spokój.

Autorstwo: AL
Źródło: Trybuna.info


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.