Młodzież nie lubi uchodźców i nie ufa mediom

Opublikowano: 09.09.2017 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 5

Muzułmanów osobiście nie znają, ale się ich boją i przypisują im skłonności zbrodnicze. Gejów nie tolerują. Unię akceptują, ale wielkiej miłości nie ma. Kochają za to Polskę i nie jest to uczucie nacjonalistyczne. Najbardziej przygniatającym wnioskiem z badań przeprowadzonych przez Rzecznika Praw Obywatelskich jest jednak fakt, że młodzież nie czyta całych tekstów, a jedynie nagłówki.

W badaniu wzięło udział 396 osób, w tym 145 dziewcząt z sześciu liceów ogólnokształcących, sześciu techników i czterech szkół zawodowych. Przez kilka miesięcy twórcy opracowania dyskutowali z nimi w klasach podczas wolnych zajęć i debat oksfordzkich.

Niepokojącą tendencją, która w ostatnich latach przybrała na sile jest niechęć uczniów do uchodźców, szczególnie tych wyznających islam. W ankietach wielokrotnie pojawiały się obawy, że muzułmanom „zawsze może strzelić coś do głowy”, mogą się oni również „rzucić z nożem na przechodnia” lub „wysadzić się”. Młodzi ludzie sprzeciwiają się zdecydowanie przyjęciu przez Polskę imigrantów. Spostrzeżenia co do trudnej sytuacji materialnej i działań wojennych w macierzystych krajach uchodźców należały do rzadkości. Dobrze postrzeganą grupą, bo uznaną za „pracowitą”, w przeciwieństwie do „leniwych arabów” są natomiast Ukraińcy.

Młodzi nie są aktywni społecznie, nie angażują się w działalność organizacji pozarządowych, stowarzyszeń czy grup aktywistycznych. Na demonstracje chodzą incydentalnie, jeśli już to na Marsz Niepodległości (chłopcy) bądź na Czarny Protest (dziewczyny), co potwierdza też coraz większą różnicę intelektualną pomiędzy przedstawicielami obu płci.

Młodzież nie ma zaufania do mediów i polityków. Mainstremowe stacje kłamią, podobnie jak przedstawiciele klasy politycznej z elitą Unii Europejskiej na czele. Mimo to uczniowie wyrażają swoje poglądy językiem głównych kanałów informacyjnych, uznając go za swój. Sporo popularnością cieszą się prawicowi vlogerzy jak Zbigniew Stonoga czy Max Kolonko. Głównym źródłem informacji są tytuły na portalach informacyjnych, paski z emocjonalnymi wiadomościami w telewizji oraz tabloidowe portale pseudopolityczne.

Unię Europejską dobrze ocenia 60 proc. licealistów, przy poparciu na poziomie 70 proc. w skali kraju. W wypowiedziach uczniów objawia się kompletny brak zaufania do przywódców UE, którzy jawią się jako skorumpowana i odrealniona kasta decydentów.

Uczniowie nie pałają miłością do Kościoła, nie uczestniczą w większości regularnie w mszach czy tym bardziej – nie angażują się w działania wspólnot religijnych. Akcentują konieczność rozdziału państwa od grup wyznaniowych.

Autorstwo: PN
Zdjęcie: Małopolski Instytut Kultury
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

16
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MarcinL
Użytkownik
MarcinL

“Na demonstracje chodzą incydentalnie, jeśli już to na Marsz Niepodległości (chłopcy) bądź na Czarny Protest (dziewczyny), co potwierdza też coraz większą różnicę intelektualną pomiędzy przedstawicielami obu płci.”

że co?!

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Lewacy, neomarksiści, ekolodzy, gender piewcy to wszystko są narzędzia lichwy :)

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

,,Niepokojącą tendencją..,, i inny tego rodzaju bełkot neomarksistów.
Z innej beczki (grubo daje do myslenia):

,,…Żeby uniknąć biologicznego załamania ludzkości, konieczne jest, aby odnowić dziedzictwo genetyczne Zachodu

Selekcja zarodków, eugenika i inżynieria genetyczna mogą być wspaniałymi narzędziami do regeneracji „białej rasy”, ale aby tak się stało, najpierw musimy obalić antyewolucyjny, antynaturalny, egalitarystyczny massmedialny obskurantyzm, zmanipulowany przez międzynarodową finansjerę, która nie jest zatroskana ewolucją, lecz skalaniem wszystkiego co szlachetne i czyste, i pogrzebaniem go w zgniłej materii gorszego porządku światowego. Obecny system ma upodobanie w dysgenice i nie jest zainteresowany poprawą gatunków, ale raczej zarabianiem pieniędzy bez pracy (to jest, żerowaniem na cudzej pracy: lichwą) i czerpaniem przyjemności w sposób szybki, tani i natychmiastowy, który nie ma nic wspólnego z poprawą kodu genetycznego lub przekraczaniem granic ludzkiej istoty. Warto pamiętać, że pomaganie mniej inteligentnym rasom służy tylko im, a pomoc inteligentnym rasom służy wszystkim, ponieważ ci, którzy rozwiązują problemy, najprawdopodobniej wymyślą jakieś rozwiązania istniejących problemów…,,

źródło: http://europasoberana.blogspot.com/2013/05/nowa-klasyfikacja-rasowa-i_5.html

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

,,… Rasy prymitywne odczuwają pociąg seksualny do ras współczesnych ―zagrożenie dla ewolucji

Rasy prymitywne posiadają wewnętrzny instynkt do rozmnażania się z rasami nowoczesnymi. Przełożyło się to nawet na miliony gwałtów i porwań kobiet europejskich [7], w tym ―bezprecedensową epidemię gwałtów, jaka wybuchła dziś „dzięki” imigracji do Europy i Oceanii oraz „integracji” w Ameryce Północnej i RPA…,,
,,… Podsumowując, rozwiązłość ras prymitywnych (a także najbardziej dysgenicznych i niesprawnych jednostek ze współczesnych ras) zagraża integralności genetycznej ras współczesnych, a tym samym―ewolucji całej ludzkości…,,

źródło: j.w.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Ilość badanych porażająca. Niecałe 400 osób. To.jedna niewielka szkoła.

Więcej by z tego artykułu wynikało gdyby napisali która …

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

A ja na to, na przykład tym:

https://www.youtube.com/watch?v=fmHTbYfQSlQ

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Albo tym (co łączy lewą stronę ze stroną kapitalistyczna/burżuazyjną, z plutokracją, odpowiada prof. Wolniewicz):

https://www.youtube.com/watch?v=yhGbJW8Bap8

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Jak się zliczy wszystkie porwania i gwałty na przestrzeni wieków (procesy ewolucyjne trochę trwają, więcej niż pokolenie) ..to będą miliony. Niewolnictwo ( chyba nie dobrowolne), porwania białych szło na bliski wschód a nie odwrotnie. Ich parcie na niebieskie oczy i blond włosy jest bardzo silne (blondynki, to taka ,,bierna,, matryca, same geny recesywne w porównaniu z barachłem hotentodzkim czy ormioidzkim)…to oni chcą być bielsi a nie odwrotnie …dopiero po marksistowskim praniu mózgów białe kobiety dały się wkręcić w ,,ubogacanie,,.

A w artykule o nowym podziale rasowym umknęła Wam najważniejsza rzecz. To że bez podziału na rasy (czyli po osiągnięciu celu przez Iluminatów: ni to biały ni to czarny jak Egipcjanin) kończy się ewolucja. I nie wiemy nawet co tracimy, jaki level staje się przez to nie osiągalny. Tak jak dla Nas homo erectus to taka mądrzejsza owłosiona MAŁPA, to czym My moglibyśmy być dla następnych pokoleń gdyby nie ingerowano w naturalny proces ewolucji ?
Telepatia, telekineza, samouzdrawianie i czort wie do czego jeszcze jest zdolny mózg ludzki :p

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Wpierw jest rasa, a z niej wyodrębnia się nowy gatunek. Procesy jakie mają miejsce na planecie zamykają ten rozdział, jakim jest naturalna ewolucja człowieka.

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Każda murzynka chce mieć jaśniejsze dziecko (najlepiej z białym). Dlatego że u czarnych to kobiety są mądrzejsze.
Żaden ojciec białej córki nie chce mięć czarnych wnucząt.

Z innej beczki; cały świat muzułmański 2,3 miliarda ludzi wygenerował tylko 500 uniwersytetów, czyli co w całej Polsce. W świecie białych ludzi na milion mieszkańców jest 1000 inżynierów a u muzułmanów 50ciu.

Więc kto traci a kto zyskuję ,,miksując,, się takim ,,potencjałem,, genetycznym ?

Perun
Użytkownik
Perun

Hassasin 09.09.2017 22:37

“Z innej beczki; cały świat muzułmański 2,3 miliarda ludzi wygenerował tylko 500 uniwersytetów, czyli co w całej Polsce. W świecie białych ludzi na milion mieszkańców jest 1000 inżynierów a u muzułmanów 50ciu.”

Można jeszcze dodać że, wśród 800 laureatów nobla tylko 15 jest czarnoskórych: 3 z literatury, 1 z ekonomi i 11 pokojowych. Ale to pewnie skutek prawicowego rasizmu :-)

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Wolność Tomku w swoim domku. Gender, imigracja i cały ten neomarksistowski syf, róbta z nim co chceta….. ale u siebie w domu a mi nie narzucajcie tego sposobu myślenia.
Tolerancja, łac. tolerantio czyli cierpliwie ZNOSZĘ , a to nie to samo co kocham, szanuje, akceptuje !!!
Po prostu róbcie w swoich marksistowskich domach co chcecie: dy.M.anie dzieci. miłość ze zwierzętami, miłość do ciapatych, miłość do islamu , robta co chceta (czysty marksizm) ale nie narzucajcie tej zboczonej miłości innym, a szczególnie tym którzy tego sobie nie życzą.
Czemu nie czepiacie się Izraela za stawianie murów i nazistowski apartheid względem plastelinczyków ?

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

@Perun …ten jeden z ekonomii to pewnie stąd się wziął że miał jakiegoś dobrego białego nauczyciela od matematyki :)

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Chów wsobny żydów sefardyjskich zaowocował pozytywnie i negatywnie. Rozmnażali się mądrzy z mądrymi ale w obrębie ograniczonej puli genetycznej (wychodzi na to że zbyt małej) i jest obarczona jest ta populacja większą ilością chorób genetycznych niż przeciętna :(
Żydzi sefardyjscy mają przeciętną inteligencje na poziomie 105 pkt IQ , czyli 5 pkt więcej niż dla populacji europejskich. Stąd i większa reprezentacja w dziedzinie nagród Nobla.
Inna historia to taka ze żydzi nie odnajdują się w strukturach egalitarnych ale bardzo dobrze funkcjonują w strukturach hierarchicznych, które jak to oni z czasem zawłaszczają tylko dla siebie. To może być druga (ta właściwa) przyczyna nadreprezentacji żydów jako noblistów :(

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Kultura wysoka, egalitarna zawsze przegra z kulturą plemienną.

Perun
Użytkownik
Perun

atos 10.09.2017 15:48
“Nie każdy ma kontakt z Absolutem. Trzeba sobie zasłużyć.”

Taka to już choroba…