Mity ukraińskiej propagandy

Opublikowano: 02.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2513

Poza tłumaczonymi obficie na język polski oficjalnymi komunikatami, na Ukrainie pozostały jednak niezależne media i to wcale nie „prorosyjskie”, które co jakiś czas obalają mity o „narodowej jedności”, tak popularne nad Wisłą. Przedstawiamy jeden z takich reportaży. Pewnie też pamiętacie drony Bayraktary i całą operację propagandową z nimi związaną? Po ponad roku obecnej fazy wojny okazuje się, że jest zupełnie inaczej niż miało być, a wielkie plany ich produkcji na Ukrainie pozostały na poziomie zapowiedzi. W wydaniu tradycyjnie przegląd wydarzeń, które albo zostały w Polsce przemilczane, albo wypaczone poprzez przyjęcie jednej narracji. Zapraszają: Mateusz Piskorski i Tomasz Jankowski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.