Veronica Lueken ostrzega ludzkość

Opublikowano: 01.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 911

Veronica Lueken to jedna z najbardziej popularnych mistyczek i wizjonerek, mówiąca o nieuniknionych dużych problemach ludzkości w najbliższym czasie. Jej widzenia miały pochodzić od najwyższych istot duchowych Religii Chrześcijańskiej. Urodzona 12 lipca 1923 odeszła z tego świata dnia 3 sierpnia 1995 pozostawiając ostrzeżenia dla współczesnej ludzkości. Veronika Lueken powiedziała, że ponieważ świat jest tak pogrążony w grzechu, to nadejdzie w cudzysłowie „wielka kara”. Zdaniem kobiety będzie to apokaliptyczna wojna nuklearna, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i kometa działająca niczym „kula odkupienia”, która zabije miliardy. Objawienie u Veroniki pojawiały się najczęściej podczas nabożeństw różańcowych a niektóre z tych widzeń zostały zarejestrowane w postaci filmu jak i dźwięku. Wizje i objawienia miały formę ekstazy, czyli wyższego stanu duchowego, który niesłychanie rzadko pojawia się w czasie modlitwy i głębokiej kontemplacji. Świadkowie tych objawień mówili, że w czasie uniesienia duchowego oczy Veroniki w ogóle się nie zamykały a jej ciało zachowywało się jakby przepływała przez nie potężna energia. Kiedy wizje przemijały, kobieta natychmiastowo przekazywała wiernym co widziała i co usłyszała. Niektóre wizje kobiety ściśle dotyczyły Polski i trudnych czasów, które ją czekają. Veronica Lueken mówiła, że w czasie objawienia Jezusa Chrystusa, 23 marca 1983 r. ujrzała Polskę. Tuż przy jej granicach stali umundurowani i uzbrojeni Rosjanie, którzy czekają na sygnał wzywający do inwazji na naszą ojczyznę.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.