Misje Apollo, czyli gra o Księżyc

Opublikowano: 19.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 693

Na ten dzień czekają wszyscy miłośnicy kosmosu. 29 sierpnia 2022 start misji księżycowej Artemis 1. To misja bezzałogowa, ale jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, już za 3 lata człowiek wróci na Srebrny Glob.

Łukasz Szwej rozmawia z wyróżnionym w prestiżowym konkursie Popularyzator Nauki astronomem Jerzym Rafalskim z Planetarium w Toruniu.

Prowadzący: Łukasz Szwej
Gość: Radek Kosarzycki (Spidersweb)
Źródło: Radio Katowice

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 19.01.2023 18:53

    Kolejna ściema. Zobaczycie te fotki z księżyca jak świnia niebo. czekamy na ,,awarię,, techniczną sondy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.