Minister zdrowia udawała w TV, że się szczepi

Opublikowano: 07.11.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 665

Kanadyjska minister zdrowia została przyłapana przed kamerą na udawaniu, że otrzymuje szczepionkę przeciwko grypie, co miało zachęcać obywateli do szczepień na tą właśnie chorobę.

Na początku tego tygodnia Christine Elliott z Ontario twierdziła, że ​​szczepionki są „bezpieczne i skuteczne”, udając, że otrzymuje zastrzyk.

Tak właśnie politycy oszukują społeczeństwo:

Analogiczną sytuację mieliśmy z lobbystą Monsanto który twierdził, że glifosat w produkcie „Roundup” nadaje się do picia, jednocześnie odmawiając wypicia tej substancji.

Konsultant Monsanto ds. Public Relations, dr Patrick Moore, reklamował bezpieczeństwo glifosatu podczas wywiadu w 2015 roku, ale kiedy zaoferowano mu szansę udowodnienia swojego twierdzenia poprzez wypicie szklanki z glifosatem, ostro odrzucił ofertę, mówiąc: „Nie jestem idiotą”.

Co wspólnego mają te incydenty?

Zarówno Elliot jak i Moore są autorytetami propagującymi bezpieczeństwo produktów przed społeczeństwem, produktów o których bardzo dobrze wiedzą, że są niebezpieczne a wdraża się je w ramach błędnej teorii „odporności stada”.

Dodatkowo, obydwoje są kłamcami i oszustami, próbując uświadamiać społeczeństwo, że można bezpiecznie podawać ludziom szczepionki przeciw grypie lub glifosat.

Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,62 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jarogniew
Użytkownik
Jarogniew

Każdy urzędnik podpisujący zgodę/umowę na instalację 5G powinien mieć czynną antenę 5G na biurku w pracy
Wtedy dowiemy się po kilku latach, czy to szkodzi, czy też nie.

polach
Użytkownik
polach

Ci co propagują dla kasy od big farmy itp takie rzeczy powinni być przez nas nakarmieni glifosatem, potem zestaw szczepień przynajmniej tyle ile noworodkom rekomendują, dalej to co rekomenduje Jarogniew:) dalej zestaw chemii która jest w jedzeniu od E 400 styknie w gore, potem jakieś jedzonko z antybiotykami i spulchniaczami, niech popija woda z chlorem i do mycia ząbków pasta z fluorem dalej darmowe wakacje przy fabryce aluminium oraz nieco benzenu itp.Na koniec wysłać ich w balonie prosto w “krzyż” zrobiony z chemtrailsow aby nieco pooddychali czymś czego nie widzą:)jak to przeżyją oddać do szpitala na leczenie chemią jaką aplikują ludziom chorym na raka, jeżeli to przetrwają puści ich wolno:)życzyć miłego dnia!

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

jak idziesz do sklepu to:
https://www.youtube.com/watch?v=ls0pGabRjQQ
infra moze wplynac na wieksze zakupy

moromen
Użytkownik

W 2012 roku został opublikowany kompleksowy przegląd 75 randomizowanych badań kontrolnych u zdrowych dzieci w wieku poniżej 16 lat. Naukowcy omówili swoje wyniki poniżej:
„Inaktywowane szczepionki u dzieci w wieku dwóch lat i młodszych nie są znacząco bardziej skuteczne niż placebo … niewiele jest dostępnych dowodów dla dzieci poniżej drugiego roku życia … W szczególnych przypadkach, szczepionki przeciw grypie związane są z poważnymi szkodami, takimi jak narkolepsja i drgawki gorączkowe. To było zaskakujące, znaleźć tylko jedno badanie inaktywowanej szczepionki u dzieci w wieku poniżej dwóch lat i na jego podstawie wydać aktualne zalecenia dotyczące szczepienia zdrowych dzieci od szóstego miesiąca życia w USA, Kanadzie, niektórych krajach Europy i Australii. Jeśli szczepienia dzieci będą zalecane jako element polityki zdrowia publicznego to potrzeba pilnie przeprowadzić badania na dużą skalę oceniające istotne rezultaty i bezpośrednie porównanie różnych typów szczepionek.” – Jefferson T, Rivetti A, Di Pietrantonj C, Demicheli V, Ferroni E, “Vaccines for preventing influenza in healthy children (Review),” The Cochrane Library, 2012, Issue 8. https://pubmedinfo.org/2016/03/27/badanie-skutecznosci-grypie/