Minister zdrowia szantażuje PiS

Opublikowano: 19.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1706

Przegląd wiadomości. Minister zdrowia szantażuje polityków PiS-u, że jeżeli ustawa segregacyjna (stworzona przez rząd i firmowana przez posła Hoca, aby szybciej trafiła pod głosowanie) nie trafi szybko do drugiego czytania, to poda się do dymisji. Celem ustawy jest ujawnianie pracodawcom tajemnicy medycznej pracowników ws. ich statusu „szczepień” przeciwko COVID-19. Minister chce rękami pracodawców wywierać na pracownikach presję, by „zaszczepili się” eksperymentalnym preparatem terapii genowej. Ustawa najprawdopodobniej przejdzie w Sejmie, ponieważ popiera ją prawie cała opozycja. Tymczasem dziennikarka Beata Tadla trafiła do szpitala – przyjęła „szczepionkę” osiem tygodni temu. Chcą zmienić podstawę programową nauczania historii, aby wykazywano, że komuniści nie mieli żadnych pozytywnych wkładów w rozwój Polski. Dodatkowo kilka innych informacji.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kaczor3333 19.01.2022 09:23

    Panie Adamie. Dlaczego tak późno. Nie ma co straszyć tylko realizować. ŻEGNAM.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.