Minister zdrowia o samookaleczeniu w „białym miasteczku”

Opublikowano: 21.09.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1966

Ta sytuacja powinna wywołać refleksję takiego typu, że powodowanie sytuacji, kiedy emocje społeczne narastają, jest niebezpieczne – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski mówiąc o tragedii jaka miała miejsce w „białym miasteczku”.

W sobotę podczas konferencji prasowej medyków na terenie „białego miasteczka” doszło do tragicznego zdarzenia. W pewnym momencie doszło do wybuchu w okolicach twarzy mężczyzny. 94-latek zmarł w szpitalu. Sprawą zajmuje się prokuratura. Według nieoficjalnych doniesień znaleziono przy nim list, w którym sprzeciwia się „politycznemu protestowi” w „białym miasteczku”.

Kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i bliskim mężczyzny złożył minister zdrowia Adam Niedzielski. „Nie mogę się nie odnieść do tragicznej sytuacji, która wydarzyła się w sobotę w „białym miasteczku”. Chciałem złożyć szczere kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i bliskim zmarłego mężczyzny” – powiedział minister zdrowia podczas konferencji. Zaznaczył, że „ta sytuacja powinna wywołać refleksję takiego typu, że powodowanie sytuacji, kiedy emocje społeczne narastają, jest niebezpieczne”.

„Koniecznym jest, żeby wszystkich rozmów nie załatwiać w ten sposób, w jaki próbuje się załatwiać, ale tak, jak od dawna namawiamy, rozmawiać przy stole, kuluarowo, rozwiązywać problemy bez zwiększania napięcia społecznego” – apelował.

Szef resortu zdrowia po raz kolejny zaprosił protestujących medyków na spotkanie. „Dzisiaj ponownie, trzeci czy czwarty raz, zwracam się do komitetu protestacyjnego. Czasem trzeba się cofnąć, żeby iść do przodu. Chciałem serdecznie zaprosić na kolejne rozmowy, nawet dzisiaj od 14:00. Minister Bromber będzie kontaktował się z przedstawicielami i potwierdzał ten termin” – powiedział Niedzielski.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. woma123 21.09.2021 23:59

    HI

    Zauważyliście (a może lepiej nie zauważyliście), że w mediach (wszystkich !) praktycznie cisza na ten temat! Parę zdawkowych zdań. Po prostu nie ma sprawy. Jak Śp. Badylak w 1980. Cisza w mediach! Jak Siwiec w 1968. Cisza w mediach. Tyle, ze to były media “komunistyczne”. Czyżby powtórka? Déjà vu?

    DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.