Minister urabia Polaków na wojnę z Rosją

Opublikowano: 24.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 599

Kiedy piszą o tym niezależne media – nazywa się to fake newsami, teoriami spiskowymi i dezinformacją, a kiedy piszą o tym media mainstreamowe, to… Krzysztof Ator Woźniak analizuje słowa ministra z rządu PiS-u.

Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. akami 24.11.2022 10:58

    Wynik tej wojny jest już ustalony. Zawsze daje sie tłumom jakiś temat przewodni konfliktu. Tymczasem jest to okreslony z góry scenariusz. Tylko naiwny nie rozumie, że elity rządzące światem mają wspólny mianownik. Pomiedzy nimi dochodzi do “kłótni” Właśnie takie trwają i zachęcaja innych. To tylko wojny o władze , zasoby i wpływy bogatej elity rękami biedaków. Z boku niezaleznie kto wygra zazwyczaj stoją banksterzy azarscy (ratszildowie, morganowie, srosy, itp) Napisałem zazwyczaj, bo na ten moment trudno ocenić na ile wyjście Fiutina ze współpracy z MFW było prawdziwe, a na ile zagraniem ustawionym pod media i swoich rodaków. Pamiętajmy, preparat tzw “szczepionka Sutnik” także zawiera nano technologie. Nie wiemy nic o zgonach w Rosji. Temat nie jest medialny to pozwala mieć nadzieje, że Fiutin wyrwał się częściowo agendzie 2030 i zależy mu tylko na wdrożeniu systemu totalnej inwigilacji i kontroli. Zatem i on także może bez tej dodatkowej depopulacji ale i tak stoi po stronie cywilizacji śmierci. A nam ta wojna sprzedawana jest jak głupcom. Opakowana w stereotypy i jątrząca stare tematy. A wtle stoi prawda. Wystarczy śledzić pieniądze i przepływ zasobów. Bo jaka to wojna skoro ropa i gaz płyną. I chociaż chazarscy cham erykanie wysadzili rurociąg na dnie Bałtyku to i tak statki z ropą płyna omijając sankcje. Do Europy. Przepompowują rope na statki narodowości nie ograniczonej importem do Europy. Statki po wypłynięciu z portu wyłączają transpondery. Chazarzy zarabiają, palą cygara, śmieją się. W tle handel ludźmi, organami, znikanie małych dzieci. Wojna to okazja dla wszelkiej maści mętnych stworzeń. To nie jest wojna dobra ze złem. To jest po prostu zła wojna. Wojna dobra ze złem byłaby tylko wtedy gdybysmy My narody postawili się tej finansowej opesji, wdrażaniu cyfrowego ID oraz Waluty powiązanej z punktacją i terminem wazności, jak w Chinach. Już to chcą wdrażać. Wielu z Was obudzi się zbyt późno, gdy zablokują Wam dostęp do Waszych pieniędzy w banku. I zaproponują łaskawie przewalutowanie na lokalną cyfrową walutę, pełną “udogodnień” Wtedy pos,ani zgodzicie się na wszystko. Na system oparty na wszechobecnej inwigilacji, skanowaniu twarzy jako dostepu do usług. To ograniczenie dostepu będzie rozszerzane, w pewnym momencie jeśli nie będiecie posłusznymi niewolnikami po prostu będzie Wam ograniczany dostep do wszelkiego rodzaju zasobów oraz ograniczanie swobody przemieszczania się. Najmniej pokorni zostaną zlicytowani przez system jako dłużnicy. Zostana im odebrane prawa majątkowe. I o ile sytem pozwoli będa sukcesywnie eliminowani, o ile nie da sie ich wczesniej wyłączyć za pomocą kontroli ciał wkłuwanej preparatami mrna zawierającymi self assembling technology. System biometrycznego nadzoru za pomoca przesyłu sieci LTE/5G/6G

  2. X3na 24.11.2022 21:00

    @Akami, ale co daje twoje 3.1416tolenie? Co proponujesz by ludzie zrobili?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.