Miliony ludzi ma dość pracy na bandę nierobów

Opublikowano: 25.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1089

Megaprotesty we Francji przeciwko Emmanuelowi Macronowi, marionetce Klausa Schwaba! Media przedstawiają to jako protesty przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego, ale tak naprawdę ludzie mają po prostu dość rządów bandy aroganckich nierobów o wysokim ego, żyjących w luksusach na koszt podatników i wyzyskujących zwykłych obywateli. Policja brutalnie próbuje je stłumić. Czym różnią się te protesty od poprzednich?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.