Milenialsów czeka bezrobocie i wysoki poziom śmiertelności

Opublikowano: 08.11.2019 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 296

Zdrowie przedstawicieli tak zwanego pokolenia milenialsów, urodzonych w latach 1981-1996, szwankuje szybciej w porównaniu z poprzednim pokoleniem X (urodzonym w latach 1961-1981), a śmiertelność w tej grupie jest prawie 1,5 razy większa. Do takiego wniosku doszli specjaliści Federacji Niezależnych Amerykańskich Ubezpieczeń Zdrowotnych Blue Cross Blue Shield Association.

Największymi problemami millenialsów zgodnie z raportem są nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, depresja, wysoki procent samobójstw i zgonów z powodu nadużywania alkoholu i narkotyków.

Specjaliści zwracają jednak uwagę, że milenialsi to najbardziej wykształcone pokolenie, jakie żyło kiedykolwiek na świecie. Problemy ze zdrowiem mogą przeszkodzić im jednak w osiągnięciu sukcesu.

W dokumencie przedstawiono dwa scenariusze. Bazowa prognoza przewiduje, że milenialsom uda się w jakiś sposób poprawić obecną tendencją. Pesymistyczny wariant zakłada, że przez kolejnych dziesięć lat wszystko będzie wyglądać tak samo, jak teraz.

Zgodnie z tym scenariuszem pokolenie Y czeka 40-procentowy wzrost śmiertelności w porównaniu z pokoleniem X w tym samym wieku. Oprócz tego ludzie tej generacji będą wydawać na leczenie o jedną trzecią więcej, będą na to potrzebować około 4,5 tys. dolarów rocznie.

Eksperci uważają ponadto, że milenialsi z powodu problemów zdrowotnych nie będą w stanie pracować z wysoką efektywnością, a wielu przedstawicielom pokolenia lat 1981-1996 grozi w związku z tym bezrobocie.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 3,71 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gajowy
Użytkownik
gajowy

WHO już jakiś czas temu oficjalnie przewidywało, że obecne pokolenie (starszych) to ostatnie, które żyło dłużej od swoich poprzedników. Teraz trend ma się odwrócić – nowe pokolenia będą żyły krócej od poprzedników. Jednocześnie koszty funkcjonowania systemów “zdrowotnych” będą coraz większe.
Ja bym skomentował to tak, że obecne tzw. systemy “zdrowotne” są naprawdę systemami propmującymi przewlekle schorowane społeczeństwa gdyż im większe nakłady tym bardziej chore społeczeństwo i krótszy czas życia. Wynika to faktu, że są one zakładnikami interesów wielkiego biznesu.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Osoby z pokolenia obecnych siedemdziesiąt latków, przeżyły w biedzie pół swojego życia. Ostatnio modne są głodówki, które oni mieli na co dzień. Brak chemii, konserwantów, antybiotyków słodzików hormonów itd. Kogo dziwi, że są zdrowsi od obecnej młodzieży. Produkt o terminie ważności dłuższym niż miesiąc, jest niejadalny. Kiedyś takich nie było.
Młodzież jest leniwa, mało kto robi jedzenie sam, zna podstawy diety, nie używa energetóków. Skutek jest łatwy do przewidzenia ale można go uniknąć używając rozum. Im mniej przetworzona żywność tym lepsza.

Foxi
Użytkownik
Foxi

Przecież Milenialsi są ponoć tacy wykształceni, a jednocześnie wierzą w korporacyjne bajeczki? Do tego są nowocześni i odrzucili religijne zabobony, jednocześnie kupują serki faszerowane karagenem i wędliny sojowe faszerowane roudupem. Stołują się McDonald i robią zakupy w niemieckiej sieci śmieciowych odpadów. Jak to jest z wami? To w końcu po co jesteście tak dobrze wykształceni? Wygląda mi to na propagandowy chwyt czyli ruską propagandę. Tak naprawdę Milenialsi wcale nie są wykształceni, tylko dobrze wytresowani na bota konsumenckiego. Właściciel bota naciska przycisk, a bot leci bzzz bzzz na zakupy. Bot jest szczęśliwy, myśli że ma wolną wolę bo może wybierać pomiędzy karagenem sorbitolem fosforanem glutamianem fluorem.